≡ Реєстрація кооперативу в Киеве | Услуги компании Imperium Lux
+380 44 333 44 13
Наша компанія забезпечує правовий захист кожної фізичної та юридичної особи і надає повний комплекс юридичних послуг в Києві та по всій Україні.

Реєстрація кооперативу

Процес юридичного підтвердження правомочності роботи кооперативу здійснюється практично за тими ж принципами, що і реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю. Проте, все ж існує ряд особливостей, які необхідно враховувати при проходженні всіх етапів реєстрації.

Безкоштовна консультація

Кооператив являє собою об’єднання, що відноситься до суб’єктів господарювання. Являючи собою одну з найбільш простих форм юридичної особи, такі організації передбачають... Читати далі

Порядок дій
1

Підібрати унікальну назву кооперативу.

2

Обрати вид діяльності (згідно КВЕД-2010).

3

Визначитись з юридичною адресою.

4

Визначитись з розміром вступного членського внеску.

5

Визначитись з джерелом формування майна кооперативу.

6

Обрати виконавчий орган (до 10 членів – Голова правління, якщо більше – правління, яке очолює його Голова).

7

Вибрати систему оподаткування.

8

Вибрати банк для відкриття рахунку.

9

Вирішити, чи буде використовуватися в діяльності печатка.

10

Підготувати та подати пакет документів для реєстрації.

11

Отримати Виписку, печатку та Опис.

12

Відкрити банківський рахунок.

13

Отримати електронний ключ цифрового підпису в центрі сертифікації ключів.

Перелік документів
  • Паспорт громадянина України в оригіналі.
  • Ідентифікаційний код.
  • У разі якщо юридична особа засновник:
    – Виписка
    – Статут
    – Печатка
    – Протокол, наказ про призначення директора
    – Нотаріальна Довіреність (якщо засновник є фізичною особою).
  • Якщо засновник або Глава правління – іноземець, тоді від нього будуть потрібні паспорт, перекладений на українську мову, завірений нотаріально та ИПН (ідентифікаційний код), отриманий в Україні.
  • При відкритті рахунку в банку, директору – іноземцю потрібно мати документ, який свідчить про наявність дозволу на проживання, а також дозвіл на офіційне працевлаштування в Україні.
Ціни
Пакет «БЮДЖЕТ»

Швидка реєстрація Кооперативу в органах державної реєстрації (внесення до Реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань) та отримання печатки.

Пакет містить...
  • реєстрація кооперативу в ЄДР всього за 24 години
  • присвоєння коду ЄДРПОУ
  • виготовлення печатки
1300 грн.
Реєстрація кооперативу з отриманням реєстраційних та статутних документів
Замовити послугу
Пакет «СТАНДАРТ»

Швидка реєстрація Кооперативу в органах державної реєстрації (внесення до Реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань) з отриманням печатки та постановкою на облік платника ПДВ / єдиного податку.

Пакет містить...
  • включений пакет «БЮДЖЕТ»
  • допомога у виборі системи оподаткування
  • постановка на облік ПДВ / Єдиний податок
2200 ГРН.
Реєстрація кооперативу в ЄДР та податковій
Замовити послугу
Пакет «ЛЮКС»

Швидка реєстрація Кооперативу в органах державної реєстрації (внесення до Реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань) з отриманням печатки та постановкою на облік платника ПДВ / єдиного податку. Також пакет включає отримання довідки статистики, електронно-цифрових ключів і договору на відкриття банківського рахунку.

Пакет містить...
  • включений пакет «СТАНДАРТ»
  • отримання довідки Статистики
  • відкриття банківського рахунку
  • отримання ключів ЕЦП
3700 грн.
Регистрация кооператива, готового к полноценному ведению хоз. деятельности
Замовити послугу

    Контакти


    01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, б.25

    Форма зворотного зв'язку

    Консультації надаються безкоштовно

    Про послугу
    (⇑)

    … добровільний союз їх учасників. Найпоширенішою метою появи таких підприємств можна вважати проведення колективних дій по господарюванню, які спрямовані для задоволення потреб економічного і соціального характеру.

    Реєстрація кооперативу: особливості проведення

    Перші кооперативні організації були створені за сприяння меценатів ще на початку XIX століття у Великобританії. Їхньою метою створення було поліпшення умов праці робітників на виробництві. Пізніше такі об’єднання стали надзвичайно популярні в середовищі самих робітників, так як вони давали можливість купувати необхідні їм товари за вигідними цінами.

    У нашій країні споживчі кооперативи стали активно з’являтися лише в другій половині XIX століття. Пізніше держава контролювала їх діяльність з тим, щоб функції споживчих товариств збігалися з принципами планової економіки. На сьогоднішній день різні види кооперативів продовжують створюватися і успішно діяти.

    Основні типи кооперативних підприємств

    Види занять, якими займаються учасники певної організації, відрізняються великою різноманітністю. Наприклад, найбільш поширеними кооперативами можуть бути транспортні, гаражні, дачні, житлово-будівельні.У зв’язку з цим, з точки зору організаційних моментів, всі кооперативи умовно поділяються на три основні підрозділи:

    • Виробничі

      Кооперативи створюються фізичними та юридичними особами з тим, щоб мати можливість проводити підприємницьку або господарську діяльність. Право брати участь в організованій таким чином праці належить тільки членам об’єднання.

    • Обслуговуючі

      Метою кооперативів даного типу є надання послуг учасникам організації або іншим особам. Згідно із законом, такі послуги, що надаються стороннім особам, повинні складати в грошовому еквіваленті не більше 20% від загального прибутку.

    • Споживчі

      Створюючи цей вид кооперативів, їх учасники організовують торгові процеси або забезпечують заготівлю і виробництво різного роду товарів. Крім того, такі об’єднання мають право надавати й інші послуги, спрямовані на задоволення потреб їх учасників.

    Хто має право організувати кооператив?

    Відповідно до законодавства, стати засновником об’єднання можуть як громадяни України, так і люди без громадянства. Що стосується правового поля, то право формування кооперативів мають приватні і юридичні особи. Ідея створення такого підприємства, а також чітке позначення мети його функціонування є основоположним чинником для початку дій по його формуванню. Підставою для відкриття такої організації вважають зібрання, на якому колегіально приймається остаточне рішення відкриття кооперативу.

    Як підтверджуючий документ заповнюється протокол, де необхідно вказати поіменно тих, хто бере участь у зборах. Окрім цього, там повинні міститися дані про склад дійсних і асоційованих учасників майбутнього об’єднання. Окрім цього загальна кількість учасників кооперативу не повинно бути менше трьох осіб. Так само, як практично всі юридичні особи, кооператив повинен розробити статутний капітал, який складається з внесків учасників – паїв. Кожен учасник об’єднання, незважаючи на те, який внесок він зробив, має право тільки на один голос на загальних зборах.Процедура створення кооперативу будь-якого типу абсолютно ідентична для всіх.

    Стати учасниками кооперативної спільноти мають право особи, які досягли шістнадцяти років. Для цього кожен член майбутнього колективу подає письмову заяву, платить вступний внесок і пай. Розмір паю визначається з урахуванням вимог статуту кооперативу. Рішення про прийняття тієї чи іншої особи в члени кооперативу приймає правління або голова кооперативу, до того ж остаточно затвердити нового члена кооперативу можуть тільки загальні збори з присутністю всіх учасників.

    Особливо необхідно відзначити асоційованих членів кооперативу. До таких відносяться особи, які визнають статут об’єднання і внесли свій пай. Разом з тим, ці учасники позбавлені права вирішального голосу на загальних зборах. Також вони володіють переважними правами на повернення їх паю при необхідності ліквідувати кооператив.

    Кооператив є власником будівель, споруд, грошових та майнових внесків його членів та іншого майна, придбаного або отриманого на законних підставах.

    Як зареєструвати об’єднання

    Реєстрація кооперативу здійснюється в установленому законом України порядку. Основоположним документом, на основі якого і починається весь процес, є протокол загальних зборів, про який згадувалося вище. Всі зазначені дані, що стосуються фізичної особи, засвідчуються його підписом; юридична особа підтверджується підписом уповноваженої особи.

    Для здійснення процесу реєстрації в державні органи направляється пакет документів. Їх передача здійснюється відправленням через пошту або в електронному вигляді. У перелік основної документації входять:

    • форма заявки на реєстрацію, заповнена від імені засновників майбутнього кооперативу (або уповноваженої особи)
      оригінал або посвідчена нотаріусом копія рішення (протоколу) засновників про створення юридичної особи;
    • установчий документ;
    • квитанція про сплату реєстраційного збору за послуги державної реєстрації юридичної особи.

    Установчим документом прийнято вважати Статут кооперативу, який містить наступну інформацію:

    • унікальна назва об’єднання;
    • тип кооперативу;
    • місцезнаходження майбутньої організації;
    • мета її створення;
    • обрана система оподаткування;
    • перелік осіб, які вирішили створити кооператив;
    • умови та опис порядку правил вступу і виходу з даної організації;
    • права і обов’язки кожного учасника, включаючи керівників;
    • способи і методи внесення змін до Статуту, які можуть відбуватися в подальшому;
    • спосіб визначення вартості внесків і паїв учасниками організації;
    • визначення відповідальності за порушення зобов’язань по виплатах.

    Окрім того, в Статуті детально прописуються і інші норми управління кооперативом, які стосуються безпосередньо виконавчих органів. Повинні також враховуватися порядок обліку і звітності в колективі, умови скликання загальних зборів і повернення паю.
    Це далеко не всі особливості, якими відрізняється правильно складений Статут кооперативу. Необхідно зазначити порядок подачі документації, пов’язаної з державною реєстрацією фермерського господарства. Крім перерахованих вище документів, слід також надати і копію Державного акта на право володіння земельною ділянкою. Якщо ж земля знаходиться на правах тимчасового користування, то в таких випадках подається копія договору з орендодавцем, обов’язково завірена у нотаріуса.

    Якщо документи надаються в електронному вигляді, то вони повинні включати примірник розрахункового документа, на якому обов’язкова присутність електронного цифрового підпису. Державний реєстратор не має права вимагати якусь іншу документацію для здійснення процедури фіксування, якщо вони не передбачені чинним законодавством.

    Довіртеся професіоналам

    Зареєструвати кооператив в Україні можна двома способами: самостійно, пройшовши всі бюрократичні перешкоди, або звернутися за допомогою в питаннях реєстрації до кваліфікованих юристів. Специфіка функціонування кожного окремого кооперативу передбачає індивідуальний підхід до підбору необхідної документації. Саме тому процедура реєстрації може бути ускладнена різноманітними факторами. І тільки консультація і допомога професіоналів допоможе уникнути проблем і негараздів.

    Довірившись юридичній компанії «Імперіум Люкс», ви можете бути впевнені в якості наших послуг і швидкості проведення реєстрації. Ми рекомендуємо повний пакет послуг, до переліку яких входить:

    • збір та підготовка всіх документів, необхідних для проведення загальних зборів колективу майбутнього кооперативу;
    • робота над розробкою Статуту;
    • допомога в здійсненні процедури реєстрації;
    • отримання довідки із статистичних органів;
    • постановка на облік в податкову службу і пенсійний фонд;
    • розробка зразка і виготовлення печатки.

    За допомогою нашої компанії ви можете отримати всю потрібну інформацію про типи кооперативів та їх відмінності. Ми надаємо послуги компетентного юриста, консультація якого допоможе досконально розібратися в найменших нюансах процесу реєстрації. Завдяки цьому наші клієнти можуть отримати виключно якісну та достовірну інформацію з абсолютно усіх питань, які передують реєстрації кооперативу. До таких відносяться особливості проведення реєстраційних процедур, специфіка функціонування неприбуткових організацій, а також відомості про те, наскільки складно буде в подальшому узаконити певні будови і землю під ними.

    Звернувшись до нас, кожен клієнт компанії «Імперіум Люкс» гарантовано отримає правильно підготовлений протокол зборів засновників, супутні офіційні документи, а також Виписку про реєстрацію. Крім кваліфікованих консультацій, ми надаємо послуги з підготовки проектної документації.

    Також наші фахівці проведуть підготовку до проведення установчих зборів. Оформляючи на нас довіреність, ви повністю перекладаєте свої турботи на нас. Саме тому питання реєстрації кооперативу в державних органах і повідомлення про це фіскальних служб більше не буде вас турбувати. Окрім цього, в подальшому ми можемо супроводжувати роботу новоствореного кооперативу на підставі окремого договору про юридичне обслуговування.

    Працювати з нами дуже легко і просто, так як ми надаємо вичерпну інформацію про методи своєї діяльності. Компанія «Імперіум Люкс» – кращий вибір для засновника кооперативу в тому випадку, якщо Вам потрібна кваліфікована і якісна допомога.

    Baji999 Live Casino Situs Slot Online Slot Mania https://bandarsloto.club Baji Live http://help.bricksite.net/ Slot Online Paling Gacor Situs Slot55 http://situs-slot-gacor.infra.leanplum.com Layakaca21 Situs Slot Online Baji

    JANCOK