380 44 333 44 13
Наша компанія забезпечує правовий захист кожної фізичної та юридичної особи і надає повний комплекс юридичних послуг в Києві та по всій Україні.

Особа визнана банкрутом - чи нараховуються йому санкції?

Безкоштовна консультація

Особа визнається банкрутом з моменту винесення відповідної постанови. З цього моменту відкривається ліквідаційна процедура. На практиці виникають питання – чи нараховуються після цього фінансові санкції для особи, яка була визнана банкрутом чи ні?

Верховний Суд України у своїй Постанові пояснив, коли саме припиняються нараховуватися будь-які види санкцій в разі визнання компанії банкрутом і, відповідно, відкриття процедури ліквідації. Так, за той період, коли організація була визнана банкрутом, їй перестають нараховуватися санкції за порушення податкового законодавства. Дане положення закріплено в ч.1 ст. 28 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом». Більш того, судом сказано, що абсолютно всі вимоги кредиторів припиняються, не нараховуються штрафи, неустойка і т.д.

Хотілося б окремо торкнутися цього питання відповідно до положень нового Кодексу про процедури банкрутства, який набере чинності в жовтні нинішнього року. Боржник при банкрутстві має справу виключно лише з судом, а ніяк не з колекторами і кредиторами. Сума існуючого боргу підлягає фіксації, нарахування санкцій припиняється. Після того, як процедура банкрутства завершується, всі борги підлягають списанню, навіть якщо майна не вистачило для погашення всіх боргових зобов’язань.

Що робити, коли кредитори продовжують нараховувати санкції, навіть у разі визнання банкрутом і відкриття процедури ліквідації?

У цій ситуації настійно рекомендуємо звернутися в юридичну компанію Imperium Lux, яка допоможе вирішити таку проблему. Ще раз нагадаємо, що компанія вступає в правовідносини виключно лише з судом. Тому санкції не нараховуються, а вимоги колекторів будуть незаконними. Фахівці Imperium Lux часто стикалися з подібними питаннями. Тому отримання професійної консультації ми Вам гарантуємо.

Висока якість послуг, що надаються сприятиме точному виконанню поставлених завдань перед нашими юристами, реалізації всіх побажань клієнта. Успішна практика допомагає нам впоратися з питаннями будь-якого рівня складності. Відмінна база знань дозволяє вирішити виниклі у клієнта проблеми досить швидко. В ефективності наших послуг змогли переконатися вже безліч клієнтів.

Крім цього, наші фахівці активно і постійно взаємодіють з органами державної влади. Це дозволяє використовувати наш колосальний досвід в новітніх проектах при взаємодії з клієнтами. Imperium Lux надає юридичні послуги не тільки по всьому Києву, але і по Україні.

Ми з радістю чекаємо клієнтів і надамо їм ефективну допомогу у вирішенні проблем, пов’язаних з підприємницькою діяльністю.

Автор: Дмитрий Гончарук
Контакти

01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, б.25

Форма зворотного зв'язку
Консультації надаються безкоштовно