380 44 333 44 13
Наша компанія забезпечує правовий захист кожної фізичної та юридичної особи і надає повний комплекс юридичних послуг в Києві та по всій Україні.

Біржа готового бізнесу

Безкоштовна консультація
Продаж готового бізнесу
Поиск по названию
Город
Районы Киева
Система налогообложения
Плательщик НДС 20%
Устав
Лицензия
Дата регистрации в ЕГР
ООО “ПЛАТФОРМА ТЕЛЕКОММУНИКАЦИЙ”
Код ЕГРПОУ: 43054714
Город: Киев (Соломенский)
Дата регистрации в ЕГР: 10.06.2019
Лицензия: Нет
Система налогооблажения: Общая от 01.07.2019
Устав: Модельный
Цена: 1000 грн.
ООО “ИНТЕРГРУП ПРОМОУШН”
Код ЕГРПОУ: 43042489
Город: Киев (Соломенский)
Дата регистрации в ЕГР: 05.06.2019
Лицензия: Нет
Система налогооблажения: Общая от 01.07.2019
Устав: Модельный
Цена: 1000 грн.
ООО “АГЕНТСТВО СТРОИТЕЛЬНОГО БИЗНЕСА”
Код ЕГРПОУ: 43054122
Город: Киев (Соломенский)
Дата регистрации в ЕГР: 10.06.2019
Лицензия: Нет
Система налогооблажения: Общая от 01.07.2019
Устав: Модельный
Цена: 1000 грн.
ООО “МЕДИЙНЫЙ ХОЛДИНГ”
Код ЕГРПОУ: 43054735
Город: Киев (Соломенский)
Дата регистрации в ЕГР: 10.06.2019
Лицензия: Нет
Система налогооблажения: Общая от 01.07.2019
Устав: Модельный
Цена: 1000 грн.
ТОВ “ГАЗ ІНВАЙТ УКРАЇНА”
Код ЕГРПОУ: 44407086
Город: Киев (Печерский)
Дата регистрации в ЕГР: 14.12.2021
Лицензия: Нет
Система налогооблажения: Общая, Плательщик НДС 20% от 01.01.2022
Устав: Собственный
Цена: 54600 грн.
ООО “ПРАЙМ РЕФИТ”
Код ЕГРПОУ: 43054541
Город: Киев (Оболонский)
Дата регистрации в ЕГР: 10.06.2019
Лицензия: Нет
Система налогооблажения: Общая от 01.07.2019
Устав: Модельный
Цена: 1000 грн.
ООО “МАШИНЕРИ СЕРВИС”
Код ЕГРПОУ: 43053972
Город: Киев (Оболонский)
Дата регистрации в ЕГР: 10.06.2019
Лицензия: Нет
Система налогооблажения: Общая от 01.07.2019
Устав: Модельный
Цена: 1000 грн.
ООО “ПРОМРИСЕЙЛ”
Код ЕГРПОУ: 43054337
Город: Киев (Печерский)
Дата регистрации в ЕГР: 10.06.2019
Лицензия: Нет
Система налогооблажения: Общая от 01.07.2019
Устав: Модельный
Цена: 1000 грн.

Продаж бізнесу з нами – без неприємних наслідків

Поширена думка про те, що прибутковий бізнес навряд чи будуть продавати, насправді є дуже помилковою. Існує безліч різних чинників, що сприяють тому, що чітко налагоджене в роботі підприємство починають готувати до продажу. Наскільки складно купити бізнес у Києві і що для цього потрібно, щоб не потрапити в халепу, цікавить багатьох підприємців, які бажають придбати вже «розкручену» компанію або повністю підготовлене до роботи підприємство.

Що передбачає процес купівлі-продажу готового бізнесу?

Щоб купити бізнес у Києві або в іншому місті України, необхідно провести ряд комплексних заходів з підготовки до цієї процедури. При цьому оцінка підприємства і всього, що з ним пов’язано, займає одне з найбільш важливих місць в цьому процесі. Досить часто на розвиток своєї справи йде надзвичайно багато фінансів, часу і зусиль, тому такий крок вимагає виключно усвідомленого підходу від самого власника, а також від нового власника компанії. В першу чергу, бізнес потрібно перевірити на юридичну чистоту. Бажано дізнатися, чи є у власника компанії незавершені судові провадження, будь-які зобов’язання або заборгованості. Потрібно перевірити ліцензію компанії, поспілкуватися з орендодавцем, якщо такий є. Іноді буває так, що бізнес купити пропонують підприємці, в яких закінчується договір оренди, а сам власник приміщення не бажає продовжувати його далі.

Подальшим етапом перевірки є вивчення фінансової звітності компанії. Дізнатися точну картину ведення всіх справ допоможе ретельний аудит. Для цього потрібно відстежити всі доходи і витрати компанії за кілька останніх років. Реальна оцінка стану справ компанії, отримана до покупки бізнесу, дасть можливість передбачити потенційні прибутки від підприємства в подальшому, а також визначити ризики.

Крім цього, потрібно отримати всю інформацію про перелік обладнання. Вивчення документації та технологічних даних обов’язково треба доповнювати ознайомленням на предмет наявності обладнання на місці. Більш того, ознайомтеся з умовами його придбання, а також дізнайтеся, чи не знаходиться воно в заставі. Також бажано поцікавитися своїми правами на використання в перспективі товарного знака компанії. На це питання досить часто не звертають уваги при перевірках, проте саме воно дуже часто стає причиною багатьох непорозумінь.

Особливо важливо приділити час і знайомству з персоналом компанії. Реакція співробітників з приводу зміни керівника повинна бути позитивною, інакше новий власник ризикує в майбутньому втратити досвідчених фахівців. Не забудьте також уточнити і бажання постачальників співпрацювати з вами в перспективі. Іноді буває так, що зміна працівників або відмова від перевірених постачальників негативно впливає на розвиток бізнесу.

Чи є підступ: з яких причин найчастіше продають бізнес?

Найчастіше причиною, з якої пов’язують зміну господаря фірми, буває його переїзд на інше місце проживання. В першу чергу, це стосується тих підприємств, де щоденна присутність власника на фірмі потрібна в обов’язковому порядку. Продаж бізнесу в таких випадках є оптимальним варіантом виходу із ситуації.

До інших причин найчастіше відносять такі:

 • Досягнення пенсійного віку.
  Оскільки передача бізнесу у спадок в нашій країні не надто поширена, то в більшості випадків представники покоління перших підприємців 80-х років намагаються продати підприємство і забезпечити собі безбідну старість.
 • Поганий стан здоров’я.
  Дана причина зрозуміла, тому, швидше за все, вона не потребує ніяких коментарів.
 • Смерть власника фірми.
  У цьому випадку продаж підприємств здійснюється чоловіком (дружиною) або дітьми власника. Найчастіше такі угоди відбуваються з причини неможливості управління підприємством своїми силами.
 • Втрата обладнання або прав оренди.
  Можливо, обладнання знаходиться в заставі або лізингу, а господар компанії не може своєчасно погасити заборгованість. Або ж справжній власник обладнання прийняв рішення не продовжувати права користування для господаря фірми. Бізнес продаж також може здійснюватися через відмову господаря помешкання від оренди.
 • Бізнес більше не приносить прибуток.
  Конкуренція на ринку змушує знижувати вартість послуг або продукції, в результаті чого доходи підприємства постійно знижуються.
 • Відсутність ринку збуту.
  Перенасиченість ринку послуг або певних товарів призводить до того, що діяльність компанії, її витрати та інше перестають окупати себе.
 • Розбіжності серед засновників.
  У деяких випадках вигідний продаж бізнесу з метою отримання грошового еквівалента активів є найкращим рішенням виходу з конфліктної ситуації, ніж нескінченні судові тяжби.
 • Втрата інтересу до бізнесу.
  Примітно, що ця причина є досить поширеною в наш час. Деякі підприємці вважають, що вони вибрали не той шлях діяльності, а на виручені гроші є можливість створити нове підприємство.

Особливості продажу готового бізнесу

Зараз є можливість придбати практично будь-який бізнес, але наслідки при цьому будуть досить непередбачувані. Нова компанія може «прогоріти» буквально за один день, а може приносити шалені прибутки. Але при цьому варто відзначити, що так чи інакше покупка бізнесу вже працюючого і більш-менш організованого – це набагато вигідніше, ніж починати нове підприємство з нуля. У діючій організації вже є налагоджене виробництво, основний колектив працівників давно сформований, присутня правильна організація менеджменту. Більш того, для нового господаря пошук фінансування для компанії стане не таким складним, оскільки гроші треба буде залучати під вже діючу компанію. Також ще однією приємною особливістю є те, що такий бізнес вже зафіксовано в податковій і він пройшов всі шляхи реєстрації ПП. У нього є печатка, банківський розрахунковий рахунок і ліцензія.

Процедура продажу готового бізнесу передбачає підготовку певних документів. Професійно підготовлені документи вимагають уважного ставлення і врахування всіх деталей. Юридичний супровід при цьому обов’язковий. Після проведення детального аудиту можна укладати договір і здійснювати процедуру сплати авансу. Потім здійснюється підготовка документів передачі прав на бізнес, після чого завершальним етапом буде передача решти суми, обумовленої між продавцем і покупцем.

Купівля-продаж готового підприємства – досить складний процес, який навряд чи зможе обійтися без залучення фахівців. У нашій компанії є досвідчені співробітники, які допоможуть без особливих проблем зібрати цікаву для вас інформацію. У нашій компетенції – плідна і тривала співпрацю з перевіреними юристами, які гарантують надійність і точність при оформленні всіх документів. Величезний досвід, індивідуальний підхід до кожного клієнта, а також сумлінне виконання всіх взятих на себе зобов’язань – саме те, що робить продаж бізнесу в Україні з нашою допомогою максимально легким. Про вартість наших послуг Ви зможете дізнатися безпосередньо у наших фахівців або прямо на сайті компанії.