380 44 333 44 13
Наша компанія забезпечує правовий захист кожної фізичної та юридичної особи і надає повний комплекс юридичних послуг в Києві та по всій Україні.

«Експрес» ліквідація

Експрес-ліквідація підприємства, що іменується також як альтернативна або термінова, характеризується передачею прав управління компанією від одного засновника до іншого, з подальшим закриттям організації. Сама назва даного процесу свідчить про надзвичайно швидкі терміни його здійснення.

Безкоштовна консультація

У більшості випадків сама дія, що супроводжується оформленням відповідної документації, відбувається протягом декількох днів. При цьому безпосередньо процедура включає в себе... Читати далі

Порядок дій
1

Пошук покупця.

2

Підготовка документів.

3

Організація зустрічі у нотаріуса.

4

Проведення змін в ЄДРПОУ.

Перелік документів
 • В случае, если есть юридическое лицо учредитель, от него:
  Выписка
  – Устав
  – Печать
  – Протокол, приказ о назначении директора

* ВАЖЛИВО! Акцентуємо Вашу увагу:

Ми не надаємо послуг по номінальному сервісу і не сприяємо фіктивному підприємництву, ми виступаємо посередниками між замовниками, покупцями і продавцем при оформленні угоди, і не можемо знати чи нести відповідальність за законність намірів сторін.
Ціни
Пакет «Стандартний»

Швидка і надійна ліквідація підприємства, яка полягає в повній передачі корпоративних прав та обов’язків громадянина України. Процедура оформляється відповідно до чинного законодавства і всі можливі запити контролюючих органів переходять на нових власників.

Пакет містить …
 • знайдемо покупця
 • підготуємо документи
 • завіримо угоду у нотаріуса
 • проведемо реєстраційні зміни
від 6000 грн.
3999 грн.
Повне переоформлення компанії на громадянина України
Замовити послугу
Пакет «Надійний»

Швидка і надійна ліквідація підприємства, яка полягає в повній передачі корпоративних прав та обов’язків громадянину іншої країни (нерезиденту), який незабаром буде знаходитися за межами країни. Процедура оформляється відповідно до чинного законодавства і всі можливі запити контролюючих органів переходять до нових власників.

Пакет містить...
 • знайдемо покупця
 • підготуємо документи
 • завіримо угоду у нотаріуса
 • проведемо реєстраційні зміни
14 000 грн.
Повне переоформлення компанії на нерезидента
Замовити послугу
Контакти

01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, б.25

Форма зворотного зв'язку
Консультації надаються безкоштовно
Про послугу
(⇑)

… процедуру передачі або перепродажу корпоративних прав.

Експрес ліквідація ТОВ: важливі переваги та особливості

Якщо порівнювати цей тип закриття організації зі звичайною процедурою або банкрутством, то можна помітити безліч позитивних моментів. Перш за все, такий спосіб гарантує 100%-позитивний результат при мінімальних витратах часу. Як вже було сказано, альтернативна ліквідація триває всього декілька днів, а звичайний спосіб закриття підприємства займає місяці навіть при сприятливому збігу обставин.

Крім того, експрес ліквідація передбачає проходження процесу навіть при наявності арештованих рахунків. Для неї не потрібні податкові перевірки. Незадоволені вимоги податківців і пенсійного фонду також не є перешкодами, на відміну від звичайної процедури закриття ТОВ.

Варто зазначити, що перераховані вище фактори є не єдиними. У всякому разі, такий спосіб ліквідації підприємства завжди буде швидким і легітимним при дотриманні певних норм сучасного законодавства.

Завдяки експрес ліквідації буквально за кілька днів з усього керівництва підприємства, включаючи засновників, повністю знімається відповідальність за діяльність підприємства. Дану процедуру відносять до категорії цивільно-правових угод, яка не може стати невизнаною апріорі.

Експрес ліквідація фірми: особливості проведення

На даний момент така процедура, мабуть, вважається однією з найбільш зручних в плані швидкості і законності. Ви зможете оперативно позбутися неприбуткової або проблемної компанії, особливо, із допомогою професіоналів.

Саму процедуру експрес ліквідації можна умовно розділити на три етапи:

 1. Підготовка і нотаріальне оформлення всіх необхідних документів, встановлених нормами закону.
 2. Державна реєстрація змін, що стосуються засновників.
 3. Отримання виписки у реєстратора з наступним повідомленням пенсійного фонду, органів статистики та фіскальної служби.

У чому суть нашої допомоги?

Юридичні послуги нашої компанії мають на увазі послугу зі сприяння прискоренню процедури експрес ліквідації ТОВ в Києві. Звернувшись до наших фахівців, ви зможете досягти своєї мети буквально за 1 – 2 дні, не витрачаючи на це багато часу і зусиль. Ми повністю беремо на себе роботу по збору та оформленню повного пакету документів. Від вас вимагається мінімальна участь в вигляді відвідування нотаріуса для підписання документів.

Багаторічний досвід, яким володіють наші фахівці, дозволив нам розробити унікальні схеми проходження процедурних моментів. Саме тому співпраця з нами є гарантією досягнення мети клієнта в максимально стислі терміни і за цілком доступною вартістю.

Хочете якомога швидше перейти на нову діяльність і Ви дуже зацікавлені в максимально швидкому закритті підприємства? Ми допоможемо зробити вам експрес ліквідацію фірми практично за лічені дні.