380 44 333 44 13
Наша компанія забезпечує правовий захист кожної фізичної та юридичної особи і надає повний комплекс юридичних послуг в Києві та по всій Україні.

Яким чином повідомити ДФС про зміни в статуті?

Безкоштовна консультація

Внесення змін до статуту – досить поширена ситуація. Як же неприбутківцю повідомити про це Державну Фіскальну Службу. Відразу зауважимо, що для цього відведені терміни у 30 календарних днів. Працівники ДФС повідомили, що при внесенні змін до установчих документів неприбутківців слід подати наступне:

  • Заява (реєстраційна) відповідно до форми 1-РН, в якій вказати «змiни».
  • Копії відповідних установчих документів. Виняток становлять документи, які вже були оприлюднені на спеціальних порталах електронних сервісів. Копії необхідно завірити підписом керівника організації або представника, а також скріпити печаткою (при її наявності).

Заяву, а також копії зазначених документів потрібно надати протягом 30 календарних днів з моменту реєстрації цих змін. Яким же чином можна надати дані документи?

  • Особисто або керівником, або представником організації. У будь-якому випадку, повноваження слід підтвердити відповідними документами.
  • Листом з повідомленням про те, що його вручено, а також з описом вмісту.
  • За допомогою електронного зв’язку, безумовно, в електронному вигляді з дотриманням всіх вимог щодо реєстрації електронного підпису, які встановлені чинним законодавством.

При подачі заяви про державну реєстрацію відомостей про юридичну особу надаються також і документи про зміни в статуті. Подаються документи державному реєстратору.

Якщо у Вас виникли питання, пов’язані з веденням бізнесу, внесенням змін до установчих документів, оповіщенням органів державної фіскальної служби, чекаємо Вас в нашій юридичній компанії Imperium Lux. Великий досвід роботи юристів в окремих напрямках дозволяє надавати високоякісні послуги, спрямовані на результат.

Imperium Lux пропонує клієнтам юридичні послуги, пов’язані з веденням бізнесу, за доступними цінами. Найбільш затребуваними послугами є:

  • Реєстрація підприємств.
  • Обслуговування неприбутківців.
  • Консультації, пов’язані зі змінами в законодавстві і введенням в дію Кодексу про процедуру банкрутства і багато іншого.

Виникли проблеми з бізнесом або не знаєте, в які органи звернутися з того чи іншого питання? Юридична компанія Imperium Lux чекає на кожного з Вас. Ми із задоволенням консультуємо клієнтів, націлені тільки на позитивний результат, стежимо за всіма новинками законодавства. Більш того, наші висококваліфіковані фахівці з гідним юридичним досвідом проводять аналіз змін в нормативно-правових актах. Це дозволяє нам прорахувати всі можливі ризики, з якими можна зіткнутися при здійсненні господарської діяльності.

Автор: Дмитрий Гончарук
Контакти

01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, б.25

Форма зворотного зв'язку
Консультації надаються безкоштовно