380 44 333 44 13
Наша компанія забезпечує правовий захист кожної фізичної та юридичної особи і надає повний комплекс юридичних послуг в Києві та по всій Україні.

Довідка про відсутність корупційних правопорушень

Для участі в тендерах і державних закупівлях Вам потрібно довести, що Ви не були пов'язані з корупційними правопорушеннями. Для цього буде потрібна довідка про відсутність корупційних правопорушень.

Безкоштовна консультація

Якщо Ви плануєте взяти участь в державних тендерах або закупівлях або плануєте працевлаштування на державну службу, Вам не обійтися без оформлення довідки про відсутність корупційного правопорушення. Довідка фіксує інформацію про те... Читати далі

Порядок дій
1

Підготовка документів.

2

Подача документів до державного органу.

3

Отримання документа.

Перелік документів
 • Заявка на надання послуг (завантажити).
 • Оригінал підписаного запиту на видачу витягу з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення (завантажити).
 • Копія всіх сторінок паспорта.
 • Копія ідентифікаційного коду.
 • Оригінал підписаної згоди на обробку персональних даних (завантажити).
 • Оригінал довіреності.
Ціни
Довідка про відсутність корупційних правопорушень

Це юридичний документ, який необхідний для участі в державних тендерах і закупівлях. Також є необхідність в даній довідці при проведенні деяких перевірок, щоб довести, що компанія не мала ніякого відношення до корупційних схем і правопорушень.

 • безкоштовна консультація
 • підготовка документів
 • отримання довідки про відсутність корупційних правопорушень
1500 грн.
Отримання довідки
від одного робочого дня
Замовити послугу
Контакти

01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, б.25

Форма зворотного зв'язку
Консультації надаються безкоштовно
Про послугу
(⇑)

… притягалася чи ні особа до відповідальності за корупцію. Ця інформація вноситься в спеціальний державний реєстр. Крім того, довідку з Реєстру в деяких випадках необхідно отримати і комерційним підприємствам, у випадках, коли при деяких видах перевірок потрібно довести, що фірма не має відношення до корупційних злочинів. Якщо доведено, що особа притягалася до відповідальності за корупційні діяння, відповідно до ЗУ «Про державні закупівлі», організатори тендеру або держторгів повинні зняти особу з переліку учасників. Тому уникнути процедури отримання довідки в даному випадку не вдасться.

Отримати таку довідку може будь-який резидент України за запитом, а також нерезидент, який перебуває на території країни. Хоча процедура збору і подачі документів досить проста, бувають випадки, коли довідка потрібна в дуже короткі терміни або часу особисто відвідувати представництво юстиції, просто немає. У такому випадку Вам допоможуть спеціалісти юридичної компанії «Imperium Lux », які повністю візьмуть на себе всі клопоти з оформлення довідки про корупцію і з повною відповідальністю нададуть її у найкоротші терміни.

Яку інформацію містить документ?

Якщо особа внесена до єдиного державного реєстру, в довідці вказується точна інформація про судову ухвалу. Довідка про корупцію містить такі відомості: ПІБ, ІПН, паспортні дані. Інформація про судове рішення і його номер (якщо таке було). Довідка завірена печаткою та підписом уповноваженої особи.

Що ми пропонуємо?

Для отримання довідки наші юристи самостійно подадуть до Міністерства юстиції України, підписану Вами заяву на отримання документа, ксерокопію паспорта та ідентифікаційного коду.

Фахівці юридичної компанії Imperium Lux професійно і оперативно вирішать питання подачі і отримання документа, при необхідності прискоривши процедуру. Багаторічний досвід компанії дозволяє точно і ефективно взаємодіяти з державними органами і вирішувати завдання бізнесу швидко і відповідно до закону. Компетентність наших юристів дає можливість завжди отримувати якісний результат:

 • Можливість при гострій необхідності оформити довідку про корупцію всього за 1-2 робочих дні або навіть за кілька годин.
 • Можна паралельно замовити оформлення довідки про відсутність судимості та іншу документацію, отримавши весь пакет одночасно.
 • Після подачі документів від клієнта не потрібно ніяких додаткових дій.
 • Доступна вартість, виправдана якістю послуги.

Послугу оформлення довідки про корупцію можуть замовити не тільки жителі Києва. Зв’яжіться з нашими фахівцями по телефону, передайте електронні версії документів і отримуйте готову довідку кур’єром за вказаною адресою!