380 44 333 44 13
Наша компанія забезпечує правовий захист кожної фізичної та юридичної особи і надає повний комплекс юридичних послуг в Києві та по всій Україні.

Реєстрація ТОВ

На сьогоднішній день відкрити свою справу - означає не тільки отримання гарантованого прибутку в подальшому. Ця дія передбачає також і певну відповідальність як фізичної, так і юридичної особи. Безсумнівно, без придбання правового статусу досить складно і незаконно вести свої справи. Тому надзвичайно важливим для кожної людини, яка вирішила серйозно займатися бізнесом, є побажання легальності та прозорості.

Безкоштовна консультація

Легальність в даному випадку визначається відповідними законами країни. При цьому всі, хто беруть участь в процесі повинні поступово підлаштовуватись під зміни в законодавстві і діяти строго у відповідності... Читати далі

Порядок дій
1

Підібрати унікальну назву компанії.

2

Вибрати вид діяльності (згідно з КВЕД – 2010).

3

Визначити юридичну адресу.

4

Визначити розмір статутного капіталу.

5

Розподілити частки у статутному капіталі (якщо засновник не один).

6

Обрати керівника ТОВ.

7

Вибрати систему оподаткування.

8

Вибрати банк для відкриття рахунку.

9

Вирішити, чи буде використовуватися в діяльності печатка.

10

Підготувати та подати пакет документів для реєстрації.

11

Отримати Виписку, печатку та Опис.

12

Відкрити рахунок у банку.

13

Отримати електронний ключ цифрового підпису в центрі сертифікації ключів.

Перелік документів
 • Паспорт громадянина України в оригіналі.
 • Ідентифікаційний код.
 • У разі якщо юридична особа засновник:
  Виписка
  – Статут
  – Печатка
  – Протокол, наказ про призначення директора
 • Нотаріальна Довіреність (якщо засновник є фізичною особою).
 • Якщо засновник або директор – іноземець, тоді від нього будуть потрібні паспорт, перекладений на українську мову, завірений нотаріально та ІПН(ідентифікаційний код), отриманий в Україні.
 • При відкритті рахунку в банку, директору – іноземцю потрібно мати документ, який свідчить про наявність дозволу на проживання, а також дозвіл на офіційне працевлаштування в Україні.
Ціни
Пакет «БЮДЖЕТ»

Швидка реєстрація ТОВ в органах державної реєстрації (внесення до Реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань).

Пакет містить...
 • відкриття ТОВ всього за 24 години
 • реєстрація компанії в ЄДР
 • присвоєння коду ЄДРПОУ
999 грн.
Реєстрація ТОВ з отриманням реєстраційних та статутних документів
Замовити послугу
Пакет «СТАНДАРТ»

Швидка реєстрація ТОВ в органах державної реєстрації (внесення до Реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань) з постановкою на облік платника ПДВ / єдиного податку.

Пакет містить...
 • включено пакет «БЮДЖЕТ»
 • допомога у виборі системи оподаткування
 • постановка на облік платника ПДВ / Єдиного податку
1900 грн.
Реєстрація ТОВ в ЄДР та податковій
Замовити послугу
Пакет «ЛЮКС»

Швидка реєстрація ТОВ в органах державної реєстрації (внесення до Реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань) з отриманням печатки та постановкою на облік платника ПДВ / єдиного податку. Також пакет включає отримання довідки статистики, електронно-цифрових ключів і договору на відкриття банківського рахунку.

Пакет містить...
 • включено пакет «СТАНДАРТ»
 • отримання довідки Статистики
 • відкриття банківського рахунку
 • отримання ключів ЕЦП
6700 грн.
Реєстрація ТОВ, готового до повноцінного ведення господарської діяльності
Замовити послугу
Контакти

01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, б.25

Форма зворотного зв'язку
Консультації надаються безкоштовно
Про послугу
(⇑)

… до встановлених норм.

Прозорість власної справи можна віднести до понять, що стосуються загальної обізнаності майбутнього підприємця. Досить часто функціонування компанії в тіні обумовлено незнанням про можливості оптимального вирішення багатьох проблем. До їх числа відносять вибір найбільш придатної форми діяльності певної фірми та системи оподаткування. У так званих тіньових бізнесменів з часом виникають великі неприємності. На жаль, замість успішного бізнесу і великих прибутків вони отримують масу штрафів, санкції, а в деяких випадках навіть кримінальну відповідальність. Як показує практика, подібних випадків зустрічається досить багато. Щоб не робити непоправних помилок, бажано відразу звертатися за допомогою до фахівців або самостійно постаратися скрупульозно вивчити законодавчі норми.

Реєстрація бізнесу в Україні тільки спочатку представляється як не надто складна справа. Насправді ж оформлення необхідної форми діяльності будь-якого виду підприємств провокує появу цілого переліку подальших дій. Всі вони тісно поєднуються з реєстрацією фірми в податкових органах і різних фондах, відкриттям рахунків в банках в будь-якій валюті, отриманням електронних ключів для підписання податкових та інших звітів.

Що потрібно для того, щоб відкрити ТОВ?

Перш, ніж приступати до процедури збору та оформлення документів, потрібно провести підготовчий етап роботи. Природно, без гарного прибутку і хорошого заробітку немає сенсу створювати ТОВ, тобто бути офіційною зареєстрованою компанією. Якщо ж бізнес йде вгору і у підприємця все добре складається, то йому потрібно бути на висоті. Втрачати можливість заробляти не варто. Тому спочатку необхідно точно визначитися, що саме Ви хочете реєструвати – ТОВ або ІП (ФОП, ПП). Індивідуальне підприємництво має деякі особливості, оскільки такий вид діяльності передбачає спрощення процедури звітності. Однак, ІП не дуже зручно в тому плані, що від кожного бізнесмена потрібно сплата обов’язкових платежів з розрахунку на один рік.

Реєстрація ТОВ є найвдалішим варіантом ведення власної справи, особливо, якщо в ньому планується залучення більше однієї організації в ролі контрагента або більше одного учасника. В даному випадку від товариства з обмеженою відповідальністю не потрібні обов’язкові платежі. Проте, реєстрація ТОВ передбачає наявність в подальшому атрибутів у вигляді юридичної особи і управління. Важливою особливістю при цьому є можливість об’єднання капіталу в рамках організації, де її учасники несуть відповідальність виключно в межах особистих вкладів.

Що стосується формування статутного капіталу майбутньої фірми, то на сьогоднішній день це робити необов’язково на момент початку процедури реєстрації. Однак визначитися з цим питанням і провести всі потрібні дії необхідно протягом першого року діяльності ТОВ. Його мінімальний розмір не має чітко визначених меж на рівні законодавства. Крім того, формувати статутний капітал можна не тільки грошима, а й майном. Допускається також формування статутного капіталу в змішаний спосіб – фінансова частина і майно в різних пропорціях. При цьому слід врахувати, що сам його розмір в більшості випадків є відмінним способом поповнення оборотних коштів фірми.

Товариство з обмеженою відповідальністю – організація, що припускає ведення бізнесу одним або кількома особами (фізичними та / або юридичними). Загальна кількість учасників може коливатися від однієї людини до 100. Відкрити ТОВ в Україні може кожна людина, що володіє певними фінансами і бажає ефективно реалізувати себе в комерційному полі. Мінімальний і максимальний розмір статутного капіталу в товаристві з обмеженою відповідальністю законодавчо не обмежується.

Підготовчий етап процесу відкриття фірми включає в себе визначення назви майбутнього ТОВ, бажано в декількох варіантах – щоб уникнути ймовірності збігів з уже існуючими. Крім цього, необхідно позначити розмір статутного капіталу. Його можна визначити як в грошовому еквіваленті, так і у вигляді майна. Далі потрібно вибрати вид економічної діяльності згідно з Класифікатором – КВЕД-2010. Саме обраний вид діяльності буде занесено до Реєстру та органів статистики. Одночасно бажано звернути увагу, чи не буде вимагати обрана діяльність отримання ліцензії в подальшому.

Наступний етап – обрання директора, людини, здатної координувати всі справи і керувати підлеглими. Далі треба визначитися з системою оподаткування, за якою буде працювати новостворене ТОВ. Також потрібно визначити місце розташування майбутньої компанії.

Для того щоб відкрити ТОВ в Україні, слід звернутися до державного реєстратора. Покрокова інструкція, яка надається ними, передбачає детальний список документів, а також чітку послідовність етапів оформлення і більш-менш точні терміни їх виконання. Як вже було сказано, перед подачею документів на реєстрацію, слід обов’язково визначитися з людиною, яка буде виконувати функцію директора. Керівником може бути дієздатна особа, яка досягла повноліття та проживає на території України або за її межами. Саме ця особа повинна надати свій паспорт і реєстраційну картку платника податків.

Якщо директором призначають іноземця, то він повинен пред’явити документ, який свідчить про наявність дозволу на проживання в Україні, а також дозвіл на офіційне працевлаштування. Крім того, даному громадянинові потрібно буде отримати в нашій країні номер ІПН. Всі документи, що подаються до відділу реєстрації, повинні бути правильно заповнені та переведені на українську мову. Виняток складають документи, видані російською мовою. Більш того, кожен наданий документ зобов’язаний пройти процедуру нотаріального завірення. Якщо справа стосується документів, виданих за кордоном, то вони обов’язково повинні мати апостиль.

Після проходження непростого процесу реєстрації ТОВ підприємець отримує: Опис реєстратора, Виписку з державного реєстру, витяг платника ПДВ / єдиного податку (якщо обрана одна з цих систем оподаткування), довідку з органів статистики.
При цьому слід зауважити, що витяг платника ПДВ / єдиного податку, довідка з органу статистики, не входять до переліку реєстраційних документів і отримується за бажанням. Це пов’язано з тим, що перераховані дані є в виписці з ЄДР, яку отримує бізнесмен після відкриття ТОВ.

Процедура реєстрації ТОВ в Україні

Врахування підприємства державою відбувається не тільки в інтересах країни. Можливість створення прозорого ринку дозволяє самим підприємцям отримувати достовірні повідомлення про потенційних компаньйонів і своїх контрагентів. Даного типу відомості, безсумнівно, є надзвичайно важливими для подальшої співпраці в плані господарства або при проведенні торговельних операцій. Саме з дня реєстрації організація, згідно із законодавством України, набуває статусу суб’єкта господарювання. Покрокова процедура оформлення бізнесу в Україні може здійснюватися в паперовій та електронній формі – на вибір самого підприємця. Документи, які подаються для проведення процесу, можуть подаватися в Києві безпосередньо директором або його довіреною особою. Крім того, процедура оформлення документації передбачає їх подачу через електронні портали зв’язку.

Для того щоб визначити, який пакет документів потрібен для проведення процесу реєстрації ТОВ, слід звернутися до державного реєстратора. Як правило, він знаходиться в органах місцевого самоврядування. Сам же процес державної реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю полягає в наступному:

 • подача протоколу установчих зборів – він повинен бути оформлений відповідним чином, і підписаний всіма засновниками компанії;
 • надання статуту товариства – він обов’язково попередньо завіряється нотаріусом та подається в одному екземплярі, зшивається та пронумеровується;
 • подача заяви на реєстрацію – заповнену розбірливим почерком українською мовою, при відправленні поштою підпис заявника має бути нотаріально посвідчений;
 • заповнення спеціальної форми, яка свідчить про обрану форму оподаткування.

Після надання пакету документів реєстратору, він вносить копії до Єдиного Державного Реєстру. Далі здійснюється безпосередньо сам процес реєстрації, який може тривати досить довго. Кінцевим етапом процедури оформлення ТОВ вважається публікація на порталі електронних носіїв. Після чого засновників компанії можна привітати з офіційним виходом на внутрішній ринок країни.

При цьому варто відзначити, що Державний реєстратор, в день проведення державної реєстрації юридичної особи, зобов’язаний перенаправити в органи доходів і зборів, в ПФУ та фонди соціального страхування інформацію з реєстраційної картки для державної реєстрації юридичної особи.

Реєстрація ТОВ під ключ: наші можливості

Як свідчить практика, успішно впоратися з процедурою оформлення ТОВ може далеко не кожен бізнесмен. Особливо складно буває в таких випадках підприємцям, які тільки починають займатися бізнесом. Нескінченні черги, бюрократична тяганина, безліч незрозумілих моментів часто вибивають з колії, геть відбиваючи бажання діяти далі в законному руслі. Наша компанія пропонує вам ідеальний варіант, що дозволяє кожному заощадити час, гроші і нерви. Вартість відкриття ТОВ при цьому зростає незначно, але переваги такого оформлення будуть цілком відчутними. Швидка підготовка всіх документів і юридична допомога, яка не залишає після себе питань, дозволить вам зробити створення ТОВ у відповідності з усіма законодавчими вимогами. Іншими словами – компанія, що тільки з’явилася на внутрішньому ринку країни повинна бути обов’язково поставлена ​​на облік в перераховані вище органи. Таким чином, вона отримує своєрідну легітимізацію.

Важливою особливістю нашої роботи є кваліфікована консультативна допомога з приводу багатьох питань. Наші фахівці підкажуть Вам як обрати відповідну систему оподаткування, а також розкажуть про підводні рифи процедури оформлення паперів. Звичайно ж, важливо підшукати назву підприємства, яке буде відображати діяльність і стане своєрідним брендом компанії. Ми гарантуємо якісну перевірку найменування майбутньої фірми з тим, щоб воно було дійсно унікальним.

З нашою допомогою Ви зможете дуже легко визначитися з видом підприємницької діяльності, оскільки ми підберемо варіант, який найбільш оптимально підходять саме Вам. Саме тому замовити послугу допомоги в реєстрації ТОВ у нас – означає вибрати найбільш підходящу за часом і вартості виконання версію, а всю частину необхідних дій виконають наші досвідчені фахівці. Клієнти компанії позбавлені від необхідності оббивати пороги інстанцій – весь пакет документів оперативно і в потрібній послідовності оформляється нашими експертами. Співпраця виключно з надійними юристами дозволяє гарантувати в даному випадку законність оформлення всіх необхідних документів.
Звертайтеся в нашу компанію за допомогою – ми дуже добре знаємо, як правильно зареєструвати ТОВ і зробити це максимально швидко та якісно.