380 44 333 44 13
Наша компанія забезпечує правовий захист кожної фізичної та юридичної особи і надає повний комплекс юридичних послуг в Києві та по всій Україні.

Довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом

Для участі в тендерах і державних закупівлях Вам необхідно довести, що Ви не маєте заборгованостей зі сплати зборів і податків перед державними органами. Для цього потрібно оформити і вкласти в пакет тендерних документів довідку про відсутність заборгованості перед бюджетом.

Безкоштовна консультація

Сучасний бізнес-ринок характеризується проведенням тендерів і різних конкурсів, спрямованих на пошук найбільш вигідних партнерів, виконавців і покупців. Таке взаємне співробітництво передбачає оформлення великого пакета документів. Найважливішим при цьому є... Читати далі

Порядок дій
1

Підготовка документів.

2

Подача документів до відповідного органу.

3

Отримання довідки.

Перелік документів
 • Запит (зразок висилаємо ми).
 • Довіреність на юриста нашої компанії (зразок висилаємо ми).
 • Копія виписки з ЄДР.
 • Інформація про призначення довідки.
 • Контактні дані.
Ціни
Довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом

Довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом – це документ встановленого зразка, який видає податкова служба і тим самим підтверджує, що платник податків не має заборгованостей по сплаті податків та зборів у відповідному державному органі.

Даний документ найчастіше запитують для участі в тендерах і державних закупівлях.

 • безкоштовна консультація
 • підготовка документів
 • отримання довідки про відсутність заборгованості перед бюджетом
600 грн.
Отримання довідки
за 5 робочих днів
Замовити послугу
Контакти

01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, б.25

Форма зворотного зв'язку
Консультації надаються безкоштовно
Про послугу
(⇑)

…необхідність перевірки дотримання закону України кожної із зацікавлених сторін.

Законослухняність будь-якого підприємця оцінюється за багатьма параметрами. Довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом – документ, який підтверджує законослухняність платника податків. Така довідка видається ФОП або компанії за місцем проживання або реєстрації підприємства. Вона складається за результатами вивчення податкової історії підприємця, яка зберігається в єдиній базі платників податків.

Що потрібно для отримання довідки?

Уповноваженим органом для видачі документів такого характеру є державна податкова інспекція за місцем реєстрації платника. Сама процедура оформлення довідки не відрізняється особливою складністю.

Для того щоб отримати довідку про відсутність заборгованості перед бюджетом, необхідно:

 1. Звернутися до податкового органу із заявою, заповненою в установленому порядку.
 2. Представники податкового органу після цього повинні відреагувати на це звернення у вигляді перевірки факту відсутності боргу по податках.
 3. Перевірка проводиться в інформаційно-обліковій системі ДПС України, за її результатами уповноважена державою особа оформляє інформацію в установленому порядку для подальшої видачі замовнику.

Довідка надається підприємцю при його візиті до податкового органу. На даний момент платник податків може розраховувати також і на отримання цього документа в режимі онлайн. Електронний вид довідки про відсутність заборгованості перед бюджетом теж передбачає заповнення спеціальної форми-заявки. Посилання на цю форму розташоване на офіційному веб-сайті ДПС України в розділі «Електронна звітність». Такий вид оформлення документа не має на увазі особистий контакт замовника і працівника податкової організації.

Термін дії довідки про відсутність заборгованості перед бюджетом вказано в самому документі і становить десять календарних днів.

Даний вид довідки, як правило, потрібен для проведення судових справ, при оформленні банківських документів, при ліквідації підприємства і в деяких інших випадках.

Імперіум Люкс: ми позбавимо вас від багатьох проблем

На перший погляд, оформлення довідки про відсутність заборгованості перед бюджетом не відрізняється складністю. Проте, не всі підприємці володіють достатнім часом для того, щоб відвідувати кілька разів податковий орган, або заповнювати електронну форму онлайн. До того ж, сама процедура подачі заяви передбачає наявність деяких нюансів і може спричинити певні складності в умовах, коли потрібно цінувати кожну вільну хвилину. Тому юридична компанія Імперіум Люкс пропонує свою допомогу в цьому напрямку, рекомендуючи послуги досвідчених фахівців. Переваги співпраці з нами полягають у наступному:

 • консультація професійного юриста з приводу особливостей отримання довідки;
 • гарантія відсутності помилок при заповненні форми;
 • можливість замовити послугу в будь-якому зручному для клієнта режимі;
 • доступна вартість послуг;
 • оперативне виконання всіх взятих на себе зобов’язань.

Ми ретельно підготуємо всі необхідні документи і подамо їх до податкового органу, щоб в максимально стислі терміни надати Вам довідку про відсутність заборгованості перед бюджетом.