380 44 333 44 13
Наша компанія забезпечує правовий захист кожної фізичної та юридичної особи і надає повний комплекс юридичних послуг в Києві та по всій Україні.

Нерухомість і будівництво

Відповідно до українського законодавства, все нерухоме майно потрібно реєструвати в обов’язковому порядку. До поняття нерухомого майна відносять не лише житлові будинки та квартири, а й земельні ділянки, різного роду будівлі та споруди, а також майнові комплекси.

Безкоштовна консультація

У зв’язку з цим можна відзначити, що станом на сьогодні ринок нерухомості один із найбільших і потрібних. Пояснюється це тим, що практично в кожному проекті і в кожній угоді обов’язково присутній момент, пов’язаний з... Читати далі

Ціни
Дозвільна документація на нове будівництво

Для отримання дозволу на будівництво потрібно пройти складну процедуру оформлення документації. Наша компанія пропонує легший шлях вирішення всіх задач такого плану. Гарантуючи на виході 100% позитивний результат, ми зможемо значно зекономити Ваші фінанси, час і нерви.

 • консультація досвідчених юристів
 • надійний супровід
 • гарантований результат
Реконструкція об’єкта (узаконення перепланування)

Якщо будівельні роботи потрапляють під обов’язкове отримання дозволу, то на Вас чекає складна процедура в їхньому правильному оформленні та наші фахівці виконають все у короткі терміни.

 • повний пакет документів
 • Подача документів в ДАБІ
 • отримання Дозволу
 • реєстрація в ЄДР.
Оформлення “стихійного” будівництва

Спеціалісти нашої компанії професійно готують запити в перевірчі органи, отримують за Вас довідки та дозволи, збирають необхідний пакет документів, включаючи будівельний паспорт чи Містобудівні умови, пропонуючи при цьому доступні ціни й офіційне укладення договору про співпрацю.

 • підготовка запитів у перевірчі установи
 • гарантоване отримання довідки та дозволів
 • повний пакет документів
Введення в експлуатацію об’єкта

Конкретна вартість введення будинку в експлуатацію і Києві, Київській області розраховується на основі даних про будівництво (клас наслідків СС1, СС2, СС3), а також необхідності оформлення тієї чи іншої документації в кожному окремому випадку:

 • допомога в оформленні необхідних документів
 • подача у відповідні органи
 • консультації
Переведення у житловий і нежитловий фонд

Враховуючи всю складність і заплутаність процедури, найпростіше довірити переведення приміщень у нежитловий фонд професіоналам, які знайомі з особливостями процесу на практиці.

 • підготовка запитів у перевірчі органи
 • гарантоване отримання довідки та дозволів
 • повний пакет документів
Реєстрація права власності на нерухоме майно

Реєстрація права власності на нерухоме майно супроводжується деякими клопотами і найпростіше довірити цю справу фахівцям, які знайомі з особливостями процесу на практиці.

 • підготовка запитів у перевірчі органи
 • гарантоване отримання довідки та дозволу
 • повний пакет документів
Контакти

01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, б.25

Форма зворотного зв'язку
Консультації надаються безкоштовно
Про послугу
(⇑)

…питаннями нерухомості. Ігнорування процедури реєстрації в певний момент, унеможливлює проведення будь-яких дій з нерухомим майном. Іншими словами, таке майно не можна здати в оренду, продати, подарувати або здійснити з його участю будь-яку угоду.
Облік права власності на нерухоме майно може провести Державна реєстраційна служба України. Процедура здійснюється за місцем знаходження реєстрованого об’єкта нерухомості. В окремих випадках процедуру реєстрації нерухомості може провести нотаріус, якщо для цього є об’єктивні та позначені законом причини.

Державна реєстрація права власності на об’єкти нерухомості

На даний момент процес проведення вищевказаної процедури в Україні суттєво змінився. Відповідно до закону, він може здійснюватися опосередковано нотаріусом. Так само, нотаріус володіє правом з видачі інформації у вигляді витягу з Держреєстру майнових прав. Документ про володіння нерухомістю, оформлений в паперовому варіанті, давно не актуальний, і станом на сьогодні не надається держорганами.
Сама ж реєстрація прав на нерухомість здійснюється шляхом залучення спеціалізованих ресурсів у Всесвітній мережі.

Набір передбаченої документації та сама процедура фіксування певного об’єкта в держорганах безпосередньо залежить від безлічі факторів. До того ж слід зазначити, що реєстрація квартири істотно відрізняється від реєстрації житлового будинку разом з ділянкою землі, на якій розташований будинок.

Права людини оформляються у встановлені законом терміни, які однакові за тривалістю на всій території нашої країни. Оплата у вигляді адміністративного збору також призначається в однаковому розмірі – незалежно від місця проживання людини.

Державна реєстрація права власності на об’єкти незавершеного будівництва

Іноді трапляється так, що у людини чи власника компанії виникає необхідність оформити об’єкт, котрий перебуває на етапі незавершеного будівництва. Дану процедуру можна реалізувати, керуючись законом України “Про іпотеку”, в якому чітко визначається це поняття. Між іншим, там також вказується, що законне право власності на такий об’єкт може бути зареєстровано в держорганах при необхідності укладення угоди за вказаним об’єктом.

Зі встановленого порядку держреєстрації випливає, що, переважно, процедуру фіксації можливо провести при наявності державної реєстрації майнового права на земельну ділянку. де знаходиться зазначений об’єкт. Документи для здійснення реєстрації повинні бути подані в наступному складі:

 • документ, що свідчить про майнове право на земельну ділянку або виписка з земельного кадастру;
 • документ, що містить інформацію про дозвіл на проведення будівельних робіт;
 • технічний паспорт на об’єкт незавершеного будівництва;
 • квитанція про оплату держмита;
 • документ, що підтверджує внесення грошей за видачу витягу з Державного реєстру України.

При будь-яких обставинах питання оформлення незавершеного будівництва на державному рівні характеризується індивідуальними варіантами рішення для кожного окремо взятого випадку. Також варто відзначити безліч нюансів, що виникають при проходженні всього процесу фіксування в державних органах. Саме тому, щоб уникнути можливих проблем, ми радимо звернутися за допомогою в нашу компанію.

В чому суть нашої діяльності?

Співпраця з нашою компанією дозволяє клієнтам суттєво зекономити час і нерви. Замовляючи послугу в нас, Ви отримаєте можливість уникнути ситуацій, пов’язаних з поверненням документів через їх неправильне оформлення. Крім того, кваліфіковані фахівці агентства готові надати юридичні послуги у сфері нерухомості та будівництва, що полягають у наступному:

 • своєчасні консультації з приводу придбання, продажу та оренди об’єктів нерухомості;
 • надання порад і рекомендацій, що стосуються питань найбільш відповідних форм відчуження або придбання об’єктів нерухомості;
 • юридичний супровід операцій зі збору та оформлення необхідної інформації, з можливістю участі адвоката, у разі потреби;
 • сприяння в узаконенні самовільного будівництва і введення в експлуатацію новобудови.

Звертаючись в “Імперіум Люкс”, Ви позбавляєтесь турбот, пов’язаних з походами по інстанціях, – весь пакет необхідної документації буде зібраний нашими фахівцями. Також наша компанія сприяє у зміні цільового призначення земельних ділянок і подальшої реєстрації таких змін. Супровід угод із землею, представлення інтересів у судах стосовно спірних питань у сфері нерухомості також відноситься до переліку наших послуг.

Ми надаємо повний спектр послуг, починаючи з консультації і завершуючи проведенням угод “під ключ”. Надзвичайно важливим аспектом нашої діяльності є досвід бачення юридичних ризиків. Саме через це реєстрація нерухомості чи будівництва, придбання нерухомості та земельних ділянок з нашою допомогою є найбільш надійною з точки зору законності. В нашу компетенцію входять перевірки об’єкта нерухомого майна, що Вас цікавить, в тому числі підприємств, основним активом яких є нерухомість і земля.

Значний досвід роботи нашої компанії дає можливість надзвичайно оперативно, ефективно і якісно виконувати свої обов’язки. Будь-які проблеми організаційного та юридичного характеру не стануть для Вас перешкодою, якщо Ви оберете надійного партнера: юридичну компанію “Імперіум Люкс”.