380 44 333 44 13
Наша компанія забезпечує правовий захист кожної фізичної та юридичної особи і надає повний комплекс юридичних послуг в Києві та по всій Україні.

Реєстрація філії, представництва

Зареєструвати філію в Україні - абсолютно нескладно,
якщо ми надаємо компетентну юридичну допомогу.
Ми беремо на себе всю роботу по здійсненню реєстраційної процедури.

Безкоштовна консультація

Закономірне бажання отримувати гарний прибуток мотивує більшість сучасних підприємців розширювати сферу своєї діяльності. Такий тактичний хід надає можливість отримати... Читати далі

Порядок дій
1

Обрати вид діяльності (згідно з КВЕД-2010).

2

Визначитись з юридичною адресою.

3

Обрати керівника.

4

Вибрати систему оподаткування.

5

Вибрати банк для відкриття рахунку.

6

Вирішити, чи буде використовуватися в діяльності печатка.

7

Підготувати та подати пакет документів для реєстрації.

8

Отримати Виписку, печатку та Опис.

9

Відкрити банківський рахунок.

10

Отримати ключ ЕЦП в центрі сертифікації ключів.

Перелік документів
 • Паспорт громадянина України в оригіналі (керівника).
 • Ідентифікаційний код (керівника).
 • Від материнської компанії:
  – Виписка
  – Статут
  – Печатка
  – Протокол, наказ про призначення керівника
 • Якщо керівник – іноземець, тоді від нього будуть потрібні паспорт, перекладений на українську мову, завірений нотаріально та ИПН (ідентифікаційний код), отриманий в Україні.
 • При відкритті рахунку в банку, керівнику – іноземцю потрібно мати документ який свідчить про наявність дозволу на проживання, а також дозвіл на офіційне працевлаштування в Україні.
 • Якщо материнська компанія – юридична особа нерезидент:
  – Виписка з торгового або банківського реєстру країни походження материнської компанії;
  – Довідка з банку материнської компанії;
  – Довіреність на представництво інтересів в Україні;
  – Протокол від материнської компанії про створення представництва в Україні;
  – Копія ідентифікаційного коду голови представництва;
  – Копія договору оренди службового приміщення (офісу) представництва.
Ціни
Реєстрація філії

Швидка реєстрація Філії, Представництва в органах державної реєстрації (внесення до Реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань) з отриманням печатки та постановкою на облік платника ПДВ / Єдиного податку. Також отримання довідки статистики, електронно-цифрових ключів і договору на відкриття банківського рахунку.

 • реєстрація Філії, Представництва в ЄДР
 • присвоєння коду ЄДРПОУ
 • виготовлення печатки
от 5000 грн.
Реєстрація Філії з отриманням реєстраційних та статутних документів
Замовити послугу
Контакти

01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, б.25

Форма зворотного зв'язку
Консультації надаються безкоштовно
Про послугу
(⇑)

..позитивний результат і сприяє збільшенню кількості клієнтів.

Реєстрація філії: ключові особливості

При реєстрації філії варто відзначити і більш високий рівень доходів самого підприємства. Як правило, однією з найбільш оптимальних форм розвитку будь-якої компанії є відкриття різних філій. Так само, як і будь-яке підприємство, філії вимагають проходження встановленої процедури реєстрації у відповідних органах.

Основні етапи проходження реєстрації

Перед тим, як приступити до реєстрації філії компанії, підприємцю потрібно пройти ряд підготовчих дій до того, як звертатися до реєстратора. Сама процедура починається з прийняття рішення про відкриття філії на загальних зборах засновників. При цьому резолюція неодмінно вноситься до протоколу. Оскільки всі відомості про філії повинні також перебувати в Статуті підприємства, то в нього також вносяться відповідні зміни. Якщо проведення процедури реєстрації філії планується доручити іншій особі, то їй виписується довіреність від імені директора компанії.

Наступний етап передбачає підготовку всіх необхідних документів та передачу їх безпосередньо реєстратору. Говорячи більш точно, слід зазначити, що сам процес юридичної реєстрації філії передбачає внесення змін до Статуту та Єдиний Реєстр юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань. При цьому закон передбачає поділ на філію та представництво, різниця в тому що філія виконує всі або тільки частину функцій юридичної особи, а представництво здійснює лише представництво і захист інтересів юридичної особи.

Після подачі пакета документації представники реєструючих органів розглядають їх протягом трьох днів. При їх відповідності встановленим нормам в ЄДР вноситься запис про новий філії, після чого відправляється інформація до Пенсійного фонду, податкової інспекції та органи статистики.

Важливим фактом при реєстрації представництва є те, що для його законного функціонування не потрібно відкривати окремий банківський рахунок і шукати унікальну назву. Надзвичайно зручно також і те, що для філії не потрібно оформляти додаткову ліцензію на здійснювану діяльність. Більш того, реєстрація філії не несе ніякої загрози для материнської компанії. Постійно перебуваючи під контролем основного офісу, де вони ставляться до категорії юридичних осіб, а їх керівники займаються управлінням тільки за дорученням. Наймати і звільняти таких керівників мають право виключно перші особи головного офісу.

Список документів для відкриття філії

Процедура реєстрації філії в даному випадку має деякі особливості, враховувати які бажано, щоб уникнути неприємних наслідків для власника компанії. Наша компанія працює в цій сфері вже досить довго, тому ми можемо надати кваліфіковану допомогу в підготовці всіх документів. Для реєстрації вимагається надання наступних документів:

 • копія Статуту материнської компанії;
 • виписка про реєстрацію компанії з Держреєстру;
 • договір про оренду приміщення, якщо такий факт присутній;
 • текст для Положень Філії.

Наші спецаліісти підготують необхідний пакет документів для реєстрації філії:

 • рішення (виписка) з протоколу зборів засновників;
 • Положення про філію;
 • довіреність, якщо справа з оформлення філії бере на себе уповноважена особа.

По завершенню проходження процедури власник компанії отримує ряд атрибутів, що вказують на правомірність майбутньої діяльності, в число яких входить печатка.

Якщо Ви прагнете розширити свій бізнес або поліпшити та удосконалити сферу послуг, що надаються шляхом відкриття філії – звертайтеся до нас за допомогою. Ми обов’язково забезпечимо компетентний юридичний супровід кожного клієнта. Співпрацюючи з нашими фахівцями, Ви гарантовано не допустите помилок або дрібних неточностей при реєстрації представництва, а також зможете значно заощадити власний час.
Відкриття філії за нашого сприяння дозволить Вам відчувати себе спокійно в будь-якій життєвій ситуації. Співробітники компанії оперативно і якісно підготують і подадуть всі передбачені законом документи в той час, коли Ви будете спокійно і без клопоту вести свій бізнес.

Заповніть форму на сайті або зателефонуйте нам – і ми проведемо реєстрацію філії в найкоротші терміни!