380 44 333 44 13
Наша компанія забезпечує правовий захист кожної фізичної та юридичної особи і надає повний комплекс юридичних послуг в Києві та по всій Україні.

Реєстрація громадської організації

При реєстрації ГО найбільш складним етапом є правильне оформлення статуту. Наші юристи готові скласти грамотний статут, оформити інші документи, подати їх реєстратору і швидко провести процедуру, яка передбачена вимогам чинного законодавства.

Безкоштовна консультація

Громадська організація – це своєрідна асоціація, організована декількома фізичними особами. Її засновниками можуть бути... Читати далі

Порядок дій
1

Підібрати унікальну назву організації.

2

Визначитись зі сферою діяльності.

3

Обрати вид діяльності (згідно з КВЕД-2010).

4

Визначитись з юридичною адресою.

5

Визначитись з керівником організації.

6

Вибрати банк для відкриття рахунку.

7

Вирішити, чи буде використовуватися в діяльності печатка.

8

Підготувати та подати пакет документів для реєстрації.

9

Отримати Виписку та Опис.

10

Підготувати та подати пакет документів для отримання статусу неприбутковості.

11

Відкрити банківський рахунок.

12

Отримати електронний ключ цифрового підпису в центрі сертифікації ключів.

Перелік документів
 • При відкритті рахунку в банку, керівнику-іноземцю потрібно мати документ, який свідчить про наявність дозволу на проживання, а також дозвіл на офіційне працевлаштування в Україні.
Ціни
Пакет «БЮДЖЕТ»

Швидка реєстрація Громадської організації в органах державної реєстрації (внесення до Реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань) та отримання печатки.

Пакет містить...
 • відкриття ГО
 • всього за 24 години
 • реєстрація фонду в ЄДР
 • присвоєння коду ЄДРПОУ
 • виготовлення печатки
2600 грн.
Реєстрація ГО з отриманням реєстраційних та статутних документів
Замовити послугу
Пакет «СТАНДАРТ»

Швидка реєстрація Громадської організації в органах державної реєстрації (внесення до Реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань) з отриманням печатки та внесення до реєстру неприбуткових організацій.

Пакет містить...
 • включен пакет «БЮДЖЕТ»
 • внесение в реестр неприбыльных организаций
3500 грн.
Регистрация ОО, готового к полноценной общественной деятельности
Замовити послугу
Контакти

01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, б.25

Форма зворотного зв'язку
Консультації надаються безкоштовно
Про послугу
(⇑)

… громадяни України, іноземні особи та люди без громадянства, які перебувають на території нашої країни на законних підставах.

Загальна чисельність засновників громадської організації повинна становити не менше двох осіб. В своїй роботі такі організації керуються законодавством України, а саме Законом «Про об’єднання громадян», а також Конституцією України.

Специфіка організації

Особливістю функціонування ГО є відсутність верховенства засновника. На відміну від комерційних підприємств, засновник громадської організації має точно такі ж права, як і всі інші її члени. Всі рішення приймаються спільно на колективних зборах, і відповідальність за діяльність також розподіляється на всіх однаково. По суті, роль засновника зводиться тільки до ініціативи зі збору та подачі необхідної документації в реєструючі органи. При цьому такі об’єднання громадян створюються виключно на добровільній основі кожного його учасника.

З приводу членства в громадській організації слід зазначити наступне. Всі, хто вступив в об’єднання вже після його створення, вважаються тільки його членами, так як вони не брали участь в його реєстрації. Однак, як уже було сказано вище, такі особи користуються однаковими правами з засновниками. Кожен учасник ГО бере безпосередню участь в її діяльності. Крім того, йому надана можливість приймати рішення, що стосуються функціонування організації.

При будь-якому порушенні прав учасника об’єднання представник ГО може захищати його інтереси в судах, інших установах, а також інших органах влади. При підвищеній серйозності ситуації члени ГО мають право запросити фахівця до співпраці. Таким чином, людина, будучи членом об’єднаного товариства, при будь-яких життєвих обставин завжди може розраховувати на допомогу, підтримку і професійну консультацію по своїй проблемі.

Також до переваг перебування в ГО відносять можливості реалізувати свій творчий хист і застосувати наявні знання в процесі формування громадянського суспільства. Людина бере участь в заходах різного масштабу і може будувати своє майбутнє саме так, як йому хотілося б.

Реєстрація громадських організацій: що вона дає?

Завдяки офіційному оформленню об’єднання будь-якого характеру у людей з’являється можливість донести свої ідеї і вимоги до вищестоящих органів з тим, щоб не тільки обговорювати проблеми, а й намагатися знайти шляхи їх вирішення. Щодо тематики об’єднань можна виділити декілька найбільш актуальних напрямків, які турбують наше суспільство. У гуманітарному секторі це стосується захисту людських прав і надання допомоги. Акцентування уваги на стан навколишнього середовища дозволяє залучати громадськість до екологічних проблем. Захист тварин проявляється у створенні організацій, що борються проти вимирання рідкісних видів тваринного світу. Молодіжний напрям ініціює появу організацій на підтримку молоді.
Реєстрація громадських організацій в Україні має на увазі наявність у них таких прав:

 • виступ в ролі учасника цивільно-правових відносин;
 • придбання майнових і немайнових прав;
 • проведення масових заходів;
 • надання фінансової та іншої допомоги іншим організаціям;
 • отримання від органів влади та інших установ інформації, необхідної для роботи свого об’єднання;
 • поширення інформації актуальної для громадян.

Як зареєструвати громадську організацію?

Раніше об’єднання, створені в Україні, класифікувалися за територіальною ознакою. Таким чином, в нашій країні розрізняли всеукраїнські, місцеві та міжнародні ГО. Метою такого поділу було визначення того, де, на якій території і в яких масштабах здійснювалася безпосередньо діяльність організації. На даний момент всі без винятку об’єднання можуть працювати без прив’язки до території, так як такі обмеження повністю скасовані.

Засновниками ГО можуть бути фізособи, які досягли 18-річного віку. Винятком при цьому є створення молодіжної організації. У таких випадках віковий ценз знижується до 15 років. Першим етапом для затвердження громадського об’єднання є проведення установчого з’їзду та оформлення його протоколом. На цьому з’їзді приймається статут і оголошується інформація про керівні органи об’єднання. Далі слід зібрати всі передбачені законодавством документи, які потрібно передати до місцевого управління Міністерства юстиції. Його представники розглядають документи і виносять рішення. Вони ж передають відомості про новостворену організацію в держреєстр. Після цього відбувається постановка на облік в податкову, пенсійний фонд і центр зайнятості. На перший погляд все досить просто. Проте, підготувати правильно статутні документи – досить трудомісткий процес, що вимагає знань законодавства, а також наявності практичного досвіду.

Якщо ви хочете досягти своєї мети оперативно і без ускладнень – наші фахівці допоможуть пройти весь шлях реєстрації громадської організації від першого етапу до останнього. Наша співпраця гарантує тільки 100% позитивний результат, оскільки ми беремо на себе всі нюанси, пов’язані з документацією. Співробітники компанії проаналізують весь пакет документів, внесуть необхідні зміни і подадуть його до органів Мін’юсту за місцем реєстрації. Крім того, ми неодмінно простежимо, щоб вони відразу «пішли» в роботу. Сам процес оформлення документів передбачає практику спілкування зі співробітниками державних органів, і вона у нас є. Довірте реєстрацію нам, і ми виконаємо її в найкоротші терміни за досить демократичною ціною.