≡ Реєстрація повного товариства в Киеве | Услуги компании Imperium Lux
+380 44 333 44 13
Наша компанія забезпечує правовий захист кожної фізичної та юридичної особи і надає повний комплекс юридичних послуг в Києві та по всій Україні.

Реєстрація повного товариства

Даний вид державної реєстрації - специфічна юридична процедура і далеко не всі юридичні компанії стикалися з реєстрацією ПТ. Але наші знання і досвід дозволять нам зареєструвати для Вас повне товариство професійно і в стислі терміни.

Безкоштовна консультація

Якщо Ви вирішили зайнятися власною справою у вигляді оформлення фінансових кредитів для людей за рахунок особистих або залучених коштів під заставу майна і під... Читати далі

Порядок дій
1

Підібрати унікальну назву компанії.

2

Обрати вид діяльності (згідно КВЕД-2010).

3

Визначитись з юридичною адресою.

4

Визначитись з розміром статутного капіталу.

5

Розподілити частки в статутному капіталі (якщо засновник не один).

6

Обрати керівника повного товариства.

7

Вибрати систему оподаткування.

8

Вибрати банк для відкриття рахунку.

9

Вирішити, чи буде використовуватися в діяльності печатка.

10

Підготувати та подати пакет документів для реєстрації.

11

Отримати Виписку, печатку та Опис.

12

Відкрити банківський рахунок.

13

Отримати електронний ключ цифрового підпису в центрі сертифікації ключів.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/py248623/imlux.com.ua/www/wp-content/themes/imlux/single-service.php on line 92
Перелік документів
  • Від фізичної особи підприємця (ФОП):
    – Паспорт громадянина України в оригіналі
    – Ідентифікаційний код
    – Виписка або Опис
  • ДДля юридичної особи засновника:
    – Виписка
    – Статут
    – Печатка
    – Протокол, наказ про призначення директора
  • Нотаріальна Довіреність (якщо засновник ФОП).
  • Якщо засновник або директор – іноземець, тоді від нього будуть потрібні паспорт, перекладений на українську мову, завірений нотаріально и ИПН (ідентифікаційний код), отриманий в Україні.
  • При відкритті рахунку в банку, директору – іноземцю потрібно мати документ, який свідчить про наявність дозволу на проживання, а також дозвіл на офіційне працевлаштування в Україні.
Ціни
Пакет «БЮДЖЕТ»

Швидка реєстрація ПТ в органах державної реєстрації (внесення до Реєстру  юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань) та отримання печатки.

Пакет містить...
  • реєстрація компанії в ЄДР всього за 24 години
  • присвоєння коду ЄДРПОУ
  • виготовлення печатки
1300 грн.
Реєстрація ПТ з отриманням реєстраційних та статутних документів
Замовити послугу
Пакет «СТАНДАРТ»

Швидка реєстрація ПТ в органах державної реєстрації (внесення до Реєстру  юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань) з отриманням печатки та постановкою на облік платника ПДВ / Єдиного податку.

Пакет містить...
  • включений пакет «БЮДЖЕТ»
  • допомога у виборі системи оподаткування
  • постановка на на облік платника ПДВ / Єдиного податку
2200 грн.
Реєстрація Повного товариства в ЄДР та податковій
Замовити послугу
Пакет «ЛЮКС»

Швидка реєстрація ПТ в органах державної реєстрації (внесення до Реєстру  юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань) з отриманням печатки та постановкою на облік платника ПДВ / Єдиного податку. Також пакет включає отримання довідки статистики, електронно-цифрових ключів і договору на відкриття банківського рахунку

Пакет містить...
  • включений пакет «СТАНДАРТ»
  • отримання довідки із Статистики
  • відкриття банківського рахунку
  • отримання ключів ЕЦП
3700 грн.
Реєстрація ПТ, готового до повноцінного ведення господарської діяльності
Замовити послугу

    Контакти


    01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, б.25

    Форма зворотного зв'язку

    Консультації надаються безкоштовно

    Про послугу
    (⇑)

    … процентну ставку, то у Вас є можливість відкрити ломбард. Але при цьому, швидше за все, Ви навіть не уявляєте собі, що потрібно для того, щоб правильно оформити його в державних органах. Напевно у Вас будуть з’являтися складнощі при підборі організаційно-правової форми потенційної діяльності. В цьому випадку фахівці рекомендують заснувати повне товариство.

    Реєстрація повного товариства: наскільки це складно?

    Повне товариство являє собою юридичну особу з категорії добровільних об’єднань. Члени зазначеного колективу наділені повними правами особисто вести підприємницьку діяльність від імені товариства. Завдяки колективному договору, що має установчий характер, при створенні даної компанії кожен член організації повинен відповідати за всіма зобов’язаннями зазначеного об’єднання. Водночас ця відповідальність не знімається з них і в питаннях, що стосуються особистого майна.

    Згідно з українським законодавством, до переліку засновників підприємства зазначеної організаційно-правової форми мають право входити тільки суб’єкти підприємницької діяльності – ФОП і юрособи. Діяльність загального об’єднання може проводитися і коригуватися тільки при наявності повної згоди від кожного без винятку учасника. У деяких випадках допускається можливість приймати важливі рішення за допомогою більшості голосів членів колективу.

    Даний вид підприємства передбачає потенційну реорганізацію у формі, що властива для будь-якої іншої юридичної особи. Як правило, це відбувається у вигляді злиття, приєднання, поділу і т.п.

    Перетворитися повне товариство може в:

    • товариство з обмеженою відповідальністю;
    • товариство з додатковою відповідальністю;
    • акціонерне товариство;
    • кооператив.

    На жаль, в Україні повний вид товариств не такий популярний серед підприємців. Особи, які відкривають свою справу, неохоче обирають цей статус юридичної особи. Це пояснюється досить жорсткими умовами, висунутими до об’єктів господарювання, що входять до складу товариства. У зв’язку з цим слід зазначити, що головним учасникам потенційного суспільства надзвичайно важливо знайти і задіяти професіонала-фахівця, що має значний юридичний досвід. Саме ця людина може стати основою діяльності Вашої компанії і, безсумнівно, сприятиме проходженню процедури реєстрації повного товариства.

    Властивості функціонування

    Оскільки вказані об’єднання організовуються для загального ведення підприємницької діяльності, його законними учасниками можуть бути виключно бізнесмени і компанії комерційного типу в кількості не менше двох.

    Безпосередні учасники несуть солідарну відповідальність за зобов’язаннями об’єднання, що значно відрізняє їх від членів інших форм ведення бізнесу, які несуть обмежену відповідальність. Зважаючи на це, такій особі дозволено значитися повним товаришем виключно в одній організації.
    Як вже було сказано вище, ведення справ може здійснюватися або одним учасником, або декількома членами. При цьому допускається і система роботи, де в процесі бере посильну участь весь колектив нового утворення. У перших двох випадках уповноважені представники компанії повинні повідомляти не задіяним учасникам повну вичерпну інформацію. Такі дані надаються на вимогу будь-якого члена колективу і повинні містити відомості про виключно всі дії, які виконуються від імені повного товариства.

    Так як кожен з учасників повного товариства може займатися спільною підприємницькою діяльністю, то йому заборонено на законодавчому рівні вести від свого імені комерційну діяльність, схожу діяльністю всього товариства.

    Проте, слід зазначити один виняток. Він полягає в тому, що члени об’єднання мають право бути членами іншого акціонерного товариства, яке виконує однорідну з повним товариством комерційну діяльність. Якщо ж ця вимога в силу різних причин була порушена, то в такому випадку член спільноти зобов’язаний відшкодувати збитки, завдані даним процесом суспільству.

    Розмір мінімально допустимого капіталу законодавством, як правило, не встановлюються. Член повного товариства зобов’язується вносити не менше половини свого внеску в загальну так звану скарбничку ще до моменту державної реєстрації. Те, що залишилося, вноситься учасником колективу дещо пізніше, в терміни, обумовлені заздалегідь.

    Різнорідність вкладів є відмінною рисою підприємств такого типу. Пояснюється це тим, що кожен учасник може вносити свою частку саме так, як зручно йому. Окрім цього, приватник, який знаходиться у повному товаристві має право поступитися власним паєм будь-кому іншому учаснику або ж особам, що не входять в цей колектив. Водночас зазначені дії можуть відбуватися лише при обставинах, коли на такий обмін отримано дозвіл від всіх інших членів товариства.

    Після здійснення акту передачі свого паю третій особі, вона володіє тими ж правами і обов’язками, що учасник, який вибув. Бувають обставини, коли прибуток компанії не може розподілятися між її членами. Таке трапляється тоді, коли товариство зазнає збитків. Однак виплати знову поновлюються в випадках, коли вартість чистих активів перевищує розмір складеного капіталу.

    Українське законодавство передбачає рішення проблеми вибуття учасників зі списку членів повного товариства. Наприклад, в разі реєстрації повного товариства в Україні на не визначений термін, його учаснику дозволяється вийти зі складу компанії в будь-який момент, попереджаючи про це заздалегідь інших членів. Однак, при формуванні об’єднання на конкретний термін, виходити з нього дозволено виключно з важливих причин. При цьому попереджати решту учасників рекомендовано не пізніше, ніж за шість місяців.

    Переваги даної форми господарської діяльності

    Незважаючи на недовіру багатьох засновників до такої форми господарювання, повне співтовариство відрізняється деякими перевагами:

    • унікальна можливість за досить короткий термін акумулювати великі кошти в рамках одного бізнесу;
    • кожен учасник товариства має велику свободу дій, оскільки він має право самостійно займатися комерційною діяльністю від його імені, не чекаючи офіційного дозволу від партнерів по бізнесу;
    • саме такий формат повного товариства вважається найпривабливішим для інвесторів, так як його учасники несуть необмежену відповідальність.

    Підводячи підсумки, слід зазначити, що така форма господарювання, всупереч невеликій популярності серед підприємців, все ж таки має повне право на існування. Тому зацікавлені особи можуть отримати вичерпну інформацію про те, як зареєструвати ПТ, прямо на сайті нашої компанії.

    Відмінні риси процесу реєстрації повного товариства

    Так як кожен член повного товариства має право діяти від імені своєї компанії, то такій організації не потрібні спеціальні органи, які змогли б представляти його дії. Таким чином, відпадає необхідність встановлювати процедуру їх створення і визначатися з компетенцією. Говорячи іншими словами, статут такої організації практично не потрібен. Тому закон вважає достатнім для повного товариства наявності лише одного установчого документа – установчого договору. Даний тип товариства, як і будь-яка інша організаційно-правова форма, може здійснювати свою роботу на основі установчого договору. При цьому істотною відмінністю є те, що повне товариство не передбачає складання статуту підприємства. Зважаючи на це, такі компанії працюють тільки на підставі установчого договору.

    Реєстрація повного товариства, на перший погляд, здається досить простою процедурою. Насправді, це помилкова думка більшості, оскільки сам процес реєстрації, підбору документів та їх подача до відповідних органів пов’язані з багатьма складними моментами. Наприклад, для того, щоб безперешкодно звернутися до державного реєстратора, необхідно ретельно підготувати певний перелік документів. В даному випадку проблема полягає в тому, що зазначені документи найчастіше досить сильно різняться. Цей фактор повністю залежить від того, хто вважається учасником повного товариства – власне фізична або юридична особа.

    Окрім цього, важливо своєчасно визначитися з назвою компанії, яка має бути унікальною. Згідно із законодавством, назва повинна включати в себе словосполучення «Повне товариство», а також імена всіх учасників. Дозволяється також обирати назву, що містить в собі слова «компанія» і «повне товариство», а також імена тільки деяких членів. Зробити свій вибір необхідно ще до того, як засновники компанії приймуть рішення про реєстрацію.

    Які документи необхідні?

    Перераховані вище і багато інших нюансів добре знайомі професійним юристам, які вже не один рік займаються допомогою у реєстрації повного товариства. Особі, яка зіткнулася з подібними питаннями вперше, буде досить складно вирішити всі проблеми самостійно.

    При вирішенні діяти автономно, засновники майбутнього об’єднання повинні надати пакет документів. При цьому перелік документів для реєстрації повного товариства від імені ФОП дещо різниться від тих, які повинен подавати іноземець.

    Таким чином, від фізичних осіб підприємців, громадян України, потрібно зібрати:

    • копії документів, що підтверджують особу громадянина України, а також копії ІПН всіх засновників;
    • ті ж документи, що стосуються усіх учасників об’єднання.

    У свою чергу, юридична особа повинна подавати документацію наступного типу:

    • копію свідоцтва про внесення даних про юридичну особу до Державного реєстру;
    • рішення вищого органу управління юридичної особи про вхід до складу засновників;
    • копію статуту юридичної особи;
    • довіреність, що підтверджує повноваження особи (якщо є довірена особа, яка буде присутня на зборах) і представляти інтереси юридичної особи-засновника.

    Крім іншого, процедура реєстрації повного товариства передбачає розгляд додаткових документів:

    • складений заздалегідь установчий договір;
    • квитанції, яка вказує на факт своєчасної сплати збору;
    • спеціальної картки, яка заповнена належним чином від імені основного заявника.

    Крім загальних вимог щодо оформлення установчого договору, він повинен містити вичерпну інформацію додаткового характеру. Тобто тут обов’язково потрібно вказати розмір частки кожного члена об’єднання. Також документ неодмінно прописує форму участі кожного учасника в справах компанії. Окрім цього, договір повідомляє про розмір, склад та строки внесення вкладів усіма членами об’єднання. Для більшої інформативності в установчому договорі допускається розміщення інших відомостей про функції компанії, які ні в якому разі не повинні суперечити чинному законодавству.

    У якому порядку відбувається реєстрація повного товариства?

    В першу чергу, засновникам потрібно визначитися з метою створення, місцезнаходженням, кількістю учасників. Як часто буває в більшості випадків, процесу реєстрації передує прийняття відповідного рішення. Воно приймається на загальних зборах засновників і вноситься в протокол. На даному документі повинні бути присутні підписи всіх учасників зборів. Після цього слід уважно поставитися до питання вибору найбільш підходящої назви майбутньої організації. Про те, які вимоги висуваються законодавством до таких дій, більш докладно описувалося трохи вище.

    Саме проходження процедури фіксування в держорганах повного товариства чітко визначено частинами 25, 26 і 27 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» № 755-IV від 15.05.2003 року.

    Всю зібрану документацію можна подавати цілим пакетом, відправляючи його за допомогою пошти. Допускається також відсилання електронним листом. Однак в останньому випадку до загального списку файлів неодмінно додається детальний перелік наявної документації. Документи, де повідомляються дані про майбутню компанію, надаються в державні органи, розміщені тільки за місцем юридичної адреси товариства. Якщо вони будуть подані в іншому місці, то це буде поважною причиною для відмови в реєстрації.

    Наступним етапом є розгляд прийнятих документів з тим, щоб виключити ймовірність помилок і недоліків. В процесі розгляду можлива відмова прийняття справи до провадження – в тих випадках, якщо в документах є неточності або неправдива інформація.

    Якщо всі документи подані в повному обсязі, оформлені належним чином і уповноважена особа не має ніяких зауважень, проводиться державна реєстрація товариства. Остаточне рішення про реєстрацію повного товариства приймається протягом трьох днів, без урахування святкових і вихідних дат, який починає відлік відразу після подачі заяви за формою № 1.

    Далі відбувається електронний обмін даними держреєстратора з Пенсійним фондом України, органами статистики та податковою службою. В результаті цих дій здійснюється автоматичне присвоєння новоствореній компанії реєстраційних номерів у всіх згаданих вище інстанціях.

    Заключним етапом вважається видача виписки з ЄДР України, яка свідчить про включення потрібних відомостей про повне товариство. Успішне завершення цієї процедури офіційно підтверджує створення юридичної особи.

    Для того щоб товариство змогло бездоганно функціонувати в подальшому, його засновникам потрібно буде пройти ще кілька невеликих етапів: оформити статистичну довідку, відкрити банківський рахунок і придбати печатки та штампи.

    Основні аспекти правильного оформлення документації

    Як вже було сказано, підготовці без виключення всієї документації бажано приділяти пильну увагу. Зміни і доповнення, внесені до установчих документів повного товариства рішенням загальних зборів його членів, також підлягають державній реєстрації. Документи, що подаються в паперовому варіанті, заповнюються друкованими літерами від руки за допомогою кулькової ручки, при цьому почерк повинен бути чітким і розбірливим. Виправлення категорично не допускаються.

    Можлива також подача паперових документів, роздрукованих на комп’ютері. Пересилання документів в електронному вигляді передбачає передачу файлів за вказаною в Інтернеті адресою. Документи статутного типу повинні обов’язково відповідати нормам сучасного законодавства. У договорі допускається розміщення всієї передбаченої інформації; до того ж він завіряється підписами всіх без винятку учасників повного товариства.

    Якщо справа стосується дубліката статутного договору або свідоцтв про державну реєстрацію як суб’єктів господарювання учасників товариства, то на всіх них обов’язково присутній відмітка нотаріуса. Всі свідоцтва, довідки, повідомлення та інші документи або файли заповнюються виключно на державною мовою – українською. У разі необхідності сторінки документів нумеруються та прошиваються.

    Ще одним важливим моментом є те, що повне товариство на даному етапі не дуже популярною в Україні формою підприємства. Фахівці стверджують, що основна причина цього – повна відповідальність всіх засновників. Причому така відповідальність не обмежується розміром лише одного внеску в спільний установчий капітал. Більш того, система реєстрації повного товариства досить ускладнена. Тим більше що в світлі загальної бюрократизації реєстраційної системи в нашій країні цей фактор відіграє далеко не останню роль.

    Саме тому, щоб уникнути всіляких спірних ситуацій і непередбачених ускладнень, ми рекомендуємо звернутися за допомогою до юридичної компанії « Імперіум Люкс».

    Наші пропозиції

    Реєстрація повного товариства – адміністративна процедура, яка досить рідко зустрічається в бізнесі. Не всі юридичні компанії на сьогоднішній день можуть похвалитися досвідом створення таких підприємств. Ми пропонуємо розширений спектр юридичних послуг, в число яких входить і реєстрація повного товариства. Оскільки всі фахівці компанії досконально вивчили практичну сторону питання, то будь-який важливий момент деталізується нами до найменших подробиць.

    При цьому варто відзначити, що навички спілкування зі співробітниками державних органів дозволяють нам безперешкодно досягати бажаного результату. Наші клієнти платять тільки за те, про що чітко зазначено в договорі. Його наявність дозволяє їм отримувати вичерпні консультації з усіх питань в будь-який зручний для них час. Наші юристи дадуть відповіді на всі питання, які відносяться до проблеми створення повного товариства. Вони також проведуть підготовчу роботу зі збору та оформлення всієї необхідної документації і обов’язково допоможуть в оперативному проходженні самого процесу фіксування даних в державних інстанціях.

    Досвід, яким ми володіємо, дозволяє якісно вирішувати юридичні завдання і грамотно готувати документи, що повністю нівелює ризик відмов у проведенні держреєстрації . З нашою допомогою Ви будете мати надзвичайно оперативний та якісний результат, витративши мінімальну кількість свого часу.

    Алгоритм дій юридичної компанії « Імперіум Люкс» наступний. Від наших замовників потрібно:

    • визначити види економічної діяльності, керуючись спеціальними ресурсами КВЕД – при виникненні будь-яких ускладнень ми обов’язковопроконсультуємо Вас з цього питання;
    • визначити розмір основного капіталу і співвідношення паїв засновників;
    • вказати місцезнаходження майбутнього підприємства – це може бути адреса одного з учасників компанії, або адреса фактичного знаходження головного офісу підприємства. При відсутності таких їх можна придбати, а всі консультації з цього приводу будуть надані нашими співробітниками;
    • надати всю необхідну інформацію юристам нашої юридичної компанії – ми допоможемо підготувати статутні документи і за обопільною домовленістю приступимо до формування пакету передбаченої правилами документації.

    Всі наступні дії юристів компанії не вимагають Вашої присутності, так як наша команда досить компетентна в даному питанні, і відповідально справляється з усіма обов’язками. Виняток становить лише необхідність підписання банківських документів засновником для відкриття валютних рахунків.

    Звертайтеся – і ми якісно і оперативно зареєструємо для Вас повне товариство.
    Ви можете абсолютно не турбуватися питаннями створення повного товариства і довірити проведення його реєстрації нам «під ключ». Зареєструвати повне товариство з нашою допомогою – це значить отримати гарантію позитивного результату, грамотний захист інтересів і професійні консультації в сфері корпоративного права.

    Baji999 Live Casino Situs Slot Online Slot Mania https://bandarsloto.club Baji Live http://help.bricksite.net/ Slot Online Paling Gacor Situs Slot55 http://situs-slot-gacor.infra.leanplum.com Layakaca21 Situs Slot Online Baji

    JANCOK