380 44 333 44 13
Наша компанія забезпечує правовий захист кожної фізичної та юридичної особи і надає повний комплекс юридичних послуг в Києві та по всій Україні.

Виготовлення печатки

Донедавна кожен приватний підприємець, комерційне підприємство, корпоративна компанія були зобов'язані мати власну унікальну печатку, яка завіряла практично всі види внутрішньої і зовнішньої документації.

Безкоштовна консультація

Документи, що не завірені такою печаткою, не мали юридичної сили. Але відносно недавно набрав чинності закон, який... Читати далі

Порядок дій
1

Стверджуємо ескіз і захист печатки.

2

Виготовляємо печатку.

Перелік документів
  • Копія ІПН.
  • Копія виписки з ЄДР.
Ціни
Виготовлення печатки

Печатка – одна з речей, що до сих пір допомагає людям ідентифікувати право на власність, а на сьогоднішній день це ще й ознака законного діловодства. Коли виникає необхідність в таких виробах? З початком підприємницької діяльності, після реєстрації підприємства.

  • виготовляємо печатку
  • віддаємо печатку Вам
300 грн.
Виготовлення печатки з дотриманням всіх норм і стандартів
Замовити послугу
Контакти

01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, б.25

Форма зворотного зв'язку
Консультації надаються безкоштовно
Про послугу
(⇑)

… позбавив зобов’язання використовувати печатки для суб’єктів господарювання. Тепер для підтвердження автентичності документів достатньо підпису уповноваженої особи. Однак це не означає, що використання печаток заборонено. Юрособа або ФОП може використовувати печатку або відмовитися від неї.

Особливих вимог до оформлення печаток законодавством не передбачено, але для забезпечення довговічності та екологічності, варто вибирати тільки виготовлені технічно правильним способом на сучасному виробництві з дотриманням норм і стандартів. Також для виготовлення деяких видів печаток від замовника може знадобитися збір документів, що може істотно уповільнити процес. Щоб позбутися від зайвого клопоту і прискорити процедуру виготовлення і отримання печатки або штампа, рекомендується звернутися в компанію Imperium Lux.

Особливості печаток

Печатка є способом швидко і точно надати всю необхідну за законодавством інформацію про власника при засвідченні документів. Також, печатка є додатковим захистом документа.

Оригінальна і якісна печатка може стати не тільки атрибутом бізнесу, а й справжньою візитною карткою як компанії, так і окремого фахівця. Саме тому часто у виробництві власної печатки зацікавлені фахівці окремих сфер діяльності: лікарі, інженери, експерти-оцінювачі, юристи різних рівнів, великі і малі компанії, інтернет-магазини та ін.

Процес виготовлення печаток і штампів

Найчастіше, для виготовлення печатки в необхідно зібрати перелік документів:

  • Копію виписки з ЄДР.
  • Лікарі, інженери, архітектори та інші профільні фахівці повинні надати документи, що підтверджують їх право займатися даним видом діяльності.
  • Адвокати, нотаріуси, сертифіковані фахівці повинні надати довідку про присвоєння відповідного ідентифікаційного номера, який буде відображений на печатці.

Співпраця з органами державної влади, величезний досвід професійної юридичної діяльності, домовленості з найбільш авторитетними виробництвами друковано-штемпельної продукції дозволяє фахівцям нашої компанії знаходити способи максимально швидкого і якісного вирішення питань оформлення і виготовлення печаток будь-яких типів.

Фахівці компанії допоможуть зібрати необхідні документи, розробити ескіз майбутнього відбитку печатки або штампа, і відправлять готовий виріб за будь-якою адресою в межах України. При наявності всіх необхідних документів отримати готову печатку можна вже через кілька годин після зв’язку з нашими фахівцями. При цьому гарантується дотримання всіх стандартів виробництва печатки, використання виключно якісних, екологічних матеріалів, що підвищують точність відбитка, доступні ціни на послугу.