380 44 333 44 13
Наша компанія забезпечує правовий захист кожної фізичної та юридичної особи і надає повний комплекс юридичних послуг в Києві та по всій Україні.

Витяг з ЄДРПОУ

Даний документ найчастіше потрібен при участі в тендері, в суді, при укладенні угод у нотаріуса, при відкритті рахунку в банку, а також надається на вимогу контрагента при укладенні договорів.

Безкоштовна консультація

Витяг з Єдиного державного реєстру є офіційний документ, оформлений на спеціальному бланку, і надає інформацію про суб’єкта підприємництва – юридичну або фізичну особу. На даний момент такі бланки скасовані, тому... Читати далі

Порядок дій
1

Підготовка документів.

2

Подача документів до відповідного органу.

3

Отримання витяга.

Перелік документів
  • Назва підприємства.
  • Код ЄДРПОУ.
Ціни
Витяг з ЄДРПОУ

Витяг – юридичний документ, який видається на аркушах формату А4, витяг містить інформацію з Єдиного державного реєстру (скорочено – ЄДРПОУ) про юридичну особу, або фізичну особу – підприємця за критерієм пошуку, зазначеним у запиті

  • безкоштовна консультація
  • підготовка документів
  • отримання Витяги (витяг) з ЄДРПОУ
300 грн.
Отримання Витягу
за 1 робочий день
Замовити послугу
Контакти

01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, б.25

Форма зворотного зв'язку
Консультації надаються безкоштовно
Про послугу
(⇑)

…витяг зараз можна оформляти на звичайному білому папері.

Фактори, що визначають необхідність оформлення витягу з ЄДРПОУ

Витяг з ЄДРПОУ є найбільш повним за кількістю інформації документом. Оформлення цього документа передбачає наявність певних відомостей у вигляді назви підприємства, його місцезнаходження, даних про засновників, про розмір статутного капіталу, контакти, а також про види діяльності компанії. Крім того, витяг з ЄДРПОУ вказує дані про керівників і про статус самої юридичної особи.

Даний документ може знадобитися в самих різних випадках, а саме:

  • при виконанні різного роду нотаріальних процедур;
  • для укладання угоди між партнерами;
  • в разі оформлення контрактів і угод, що стосуються кредитів;
  • при оформленні ліцензії;
  • для участі у торгах або тендерах.

Вважається, що витяг з ЄДРПОУ, як будь-який офіційний документ, передбачає певний термін дії. Проте, жоден нормативний документ України не вказує на це. Як свідчить практика, найчастіше держ. органи вимагають так званий «свіжий» документ. Тому при подачі витягу слід простежити, щоб термін його оформлення не перевищував 30 днів.

Як отримати документ?

Процедура оформлення витягу не відрізняється особливою складністю, але при цьому на неї потрібно витратити певний час. Документ видається державним реєстратором в будь-якому місті України, незалежно від місця реєстрації самого підприємця. Отримати його можна тільки при наявності паспорта та довіреності (якщо така потрібна). Отримання витягу з ЄДРПОУ передбачає оплату держмита в розмірі 51 грн.

Останнім часом з метою удосконалення процесів оформлення документації у підприємців України є можливість отримати витяг з ЄДРПОУ в системі онлайн.

Однак найбільш зручним дозволом всіх проблем стане звернення в юридичну компанію Імперіум Люкс. Звертаючись до нас за допомогою, Ви зможете швидко, зручно і без бюрократичної тяганини отримати потрібний Вам документ. Маючи великий досвід практичної роботи з представниками державних органів, наші фахівці позбавлять Вас від багатьох проблем і дадуть можливість суттєво заощадити власний час.