380 44 333 44 13
Наша компанія забезпечує правовий захист кожної фізичної та юридичної особи і надає повний комплекс юридичних послуг в Києві та по всій Україні.

Юридична адреса

Для того щоб успішно здійснити процес реєстрації будь-якого підприємства, слід заздалегідь підготуватися. Крім оформлення та збору документів, майбутній бізнесмен обов'язково повинен знати де буде проводитися управління компанією, тобто юридичну адресу.

Безкоштовна консультація

Бувають випадки, коли немає можливості оплачувати нежитлове приміщення. В такому випадку ми можемо надати Вам віртуальну юридичну адресу, для того щоб отримувати кореспонденцію, і в разі необхідності... Читати далі

Порядок дій
1

Пошук потрібної адреси.

2

Підготовка договору оренди (суборенди).

Перелік документів
  • Копія паспорта.
  • Копія ІПН.
  • Копія Виписки з ЄДР.
Ціни
Оформлення юридичної адреси

Юридична адреса – це адреса, за якою підприємство зареєстроване і за якою веде свою діяльність. Вона є обов’язковим реквізитом для кожної юридичної особи, включається до установчих документів підприємства, а також вноситься до єдиного державного реєстру підприємств та організацій України – ЄДРПОУ.

  • підготовка документів
  • договір оренди (суборенди)
3500 грн/рік
Адреса для реєстрації компанії, отримання пошти та проведення перевірок
Замовити послугу
Контакти

01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, б.25

Форма зворотного зв'язку
Консультації надаються безкоштовно
Про послугу
(⇑)

… надати приміщення для проведення майбутніх державних перевірок.

Ключові нюанси вибору

Основною причиною для виникнення необхідності купувати (орендувати) юридичну адресу в Києві або в будь-якому іншому місті України є серйозний прорахунок податківців в 90-х роках. Тоді таких вимог особливо не пред’являлося, і тому “фірми-одноденки” стали масово з’являтися на просторах усієї країни. Ряд певних заходів, спеціально проведених фіскальними органами, виявили безліч порушень, тому на даний момент до питання оренди юридичної адреси стали підходити більш відповідально. При цьому для того, щоб відкрити її, зовсім необов’язково володіти власним офісом, так як законодавство надає бізнесменам досить широкі можливості купити юридичну адресу легально. Разом з тим, вибір адреси повинен здійснюватися обдумано і виважено, щоб уникнути в подальшому проблем.

Як показує практика, найбільш поширеними варіантами для перебування юридичної особи є офіс майбутньої організації, адреса прописки засновника або ж адреса прописки директора компанії. Два останніх варіанти не завжди є зручними, оскільки в таких випадках виникають деякі складнощі з митницею, ВВІРом та інше. Орендувати офіс також не завжди комфортно, так як власникам фірми іноді доводиться переїжджати кілька разів з меблями та обладнанням з одного місця на інше.

Далеко не кожен підприємець може дозволити собі купити власний офіс для того, щоб в подальшому зареєструвати на нього юридичну адресу. Тому оренда юридичної адреси стає відмінним рішенням в безлічі випадків. З її допомогою велика кількість підприємств без проблем працюють тривалий період часу, навіть не замислюючись про статтю витрат на оренду офісу. Головне – правильно оформити всі документи, щоб уникнути будь-яких можливих проблем з державними органами контролю.

Варто пам’ятати, що саме ця адреса стане відправною точкою для розвитку вашого бізнесу, оскільки вона завжди буде зазначатися в усіх документах, що стосуються Вашого підпрємства. Податкова звітність, ділові угоди з партнерами, фінансові операції – все це і багато іншого буде неможливо провести без наявності юридичної адреси.

Окремо варто було б відзначити і так звану чистоту зазначеної адреси. Іншими словами, вона повинна належати тільки вам, тобто за нею не може бути зареєстрована будь-яка інша компанія або офіс. Крім того, обрана вами адреса не пройде процедуру оформлення, якщо вона не буде відповідати всім параметрам, необхідними державним органам.

Оренда юридичної адреси: як це правильно зробити?

Сучасні підприємці можуть здійснити цю процедуру двома способами. Перш за все, можна звернутися безпосередньо до власника адреси, який пропонує таку послугу. По-друге, у бізнесмена є можливість звернутися за допомогою в спеціалізовану компанію, що займається такими питаннями.

Якщо ви вирішили придбати юридичну адресу самостійно, ви повинні звернути увагу на наступне:

  • Документи, підготовлені власником, надаються в повному обсязі, куди входять гарантійний лист, договір оренди, копія свідоцтва про права власності на приміщення.
  • Підтвердження від власника про договірні відносини з податковою.
  • Присутність поштового обслуговування, оскільки будь-яка діяльність передбачає отримання і відправлення важливої кореспонденції.
  • Приміщення повинно бути обов’язково обладнане під офіс, разом з тим, щоб Ви в будь-який момент змогли це перевірити.
  • Здача податкової звітності повинна залежати тільки від юридичної адреси.

Надання юридичної адреси – наша компетенція

Дана послуга надзвичайно популярна в наші дні. Багато компаній пропонують допомогу в цьому напрямку, однак мало хто гарантує належну якість.

Ми зможемо швидко підібрати віртуальну юридичну адресу, що повністю відповідає всім вимогам підприємця. Все, що потрібно від нашого клієнта – формування своїх побажань і надання деякої необхідної для процесу інформації. На підставі цього співробітники нашої компанії виберуть кілька найбільш оптимальних варіантів. Після остаточного вибору разом з клієнтом і узгодження всіх питань ми готуємо пакет документів.

При будь-яких обставинах ми завжди йдемо назустріч клієнтам, що дає їм гарантію економії часу і коштів.