380 44 333 44 13
Наша компанія забезпечує правовий захист кожної фізичної та юридичної особи і надає повний комплекс юридичних послуг в Києві та по всій Україні.

Зміна КВЕД

КВЕД - спеціалізована система, розроблена для точної ідентифікації виду діяльності, яким хоче займатися підприємець. При її розробці було враховано кодування соціальної та техніко-економічної інформації. Будь-яка юридична або фізична особа-підприємець при постановці на облік свого підприємства в держреєстрі має обов'язково використовувати цю систему.

Безкоштовна консультація

Іншими словами, з її допомогою, майбутній бізнесмен чітко вказує рід діяльності, використовуючи класифікацію з таблиці. Однак досить часто виникають ситуації, коли... Читати далі

Порядок дій
1

Підготовка документів.

2

Зустріч у нотаріуса.

3

Внесення змін до ЄДРПОУ.

Перелік документів
 • У разі, якщо засновником є юридична особа:
  Виписка
  – Статут
  – Печатка
  – Протокол (рішення), наказ про призначення директора
Ціни
Зміна видів економічної діяльності (КВЕД)

По закінченню процедури зміни КВЕД Ви отримаєте повний пакет документів, а саме: рішення, Опис державного реєстратора та Виписку (якщо змінюється основний КВЕД).

Додатково оплачуються:
 • підготуємо документи
 • організуємо зустріч у нотаріуса
 • внесемо зміни до ЄДРПОУ
950 грн.
Змінимо КВЕД вашої компанії з дотриманням всіх норм законодавства
Замовити послугу
Контакти

01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, б.25

Форма зворотного зв'язку
Консультації надаються безкоштовно
Про послугу
(⇑)

приватний підприємець вирішує змінити вид діяльності – повністю або частково. У таких випадках ця зміна повинна відбуватися офіційно, з урахуванням всіх вимог сучасного законодавства.

Зміна КВЕД: основна інформація

Класифікатор виду діяльності в обов’язковому порядку застосовують при першій реєстрації приватної компанії. Інформація про обраний код неодмінно вноситься до державного реєстру, а також фіксується в довідці статистики. Якщо підприємець хоче працювати за фахом, який не вказаний в класифікаторі, то це не є проблемою – його можна змінювати. Визначення способу функціонування новоствореної компанії за допомогою такої системи безпосередньо впливає на дані в бухгалтерських документах, отримання ліцензій та дозволів, сертифікацію продукції, величину збору в соціальні фонди.

Для того щоб вдало пройти процедуру зміни коду діяльності, слід діяти за певною схемою, розробленою фахівцями. Перш за все юридичній особі необхідно провести збори учасників, чиї підписи повинні бути нотаріально завірені в протоколі і звернутися до державного реєстратора з заповненою заявою. Для фізичної особи-підприємця досить подати заповнену заяву.

Слід врахувати, що якщо при зміні КВЕДів, первинна реєстрація здійснювалася за стандартом КВЕД 2005 року, то там необхідно вказати всі вибрані на той момент коди і виділити їх мінусом «-» в рядку «виключити». Далі треба записати новий вид діяльності і зробити аналогічну дію зі знаком плюс «+» в графі «включити».

Незважаючи на те, що в даній картці процес змін передбачає заповнення двох сторінок, підписувати потрібно абсолютно все, за винятком останньої сторінки. Якщо її надає сама компанія, вона повинна містити підпис директора. Якщо форму подає бізнесмен, допускається його особистий підпис або уповноваженого представника. При цьому має бути довіреність.
Слід зазначити, що для здійснення процедури по зміні КВЕД передбачена не тільки подача реєстраційних карток, а й наявність деяких інших документів. Їх підготовка займає досить багато часу, а подання у відповідні органи викликає надзвичайно багато різних формальностей, які істотно ускладнюють життя самому підприємцю. Численні черги і бюрократична тяганина співробітників державних органів позначаються на тому, наскільки швидко може пройти процедура зміни виду економічної діяльності. Якщо ж буде допущена помилка в оформленні документів або щось буде упущено – швидка процедура зміни КВЕД стане неможливою. Тому з боку підприємця бажано надзвичайно серйозно поставитися до цього процесу спочатку.

Оформляючи будь-який вид реєстраційної документації, підприємствам і підприємцям необхідно приймати до уваги деякі особливості. Всі записи в супровідних документах викладаються українською мовою і великими літерами. На першій сторінці навпроти графи «зміна видів економічної діяльності» ставиться значок «Х». В саму картку вносять виключно ті види діяльності, які планується включити до Єдиного держреєстру або видалити з нього. Ті, які залишаються без змін, фіксувати немає необхідності. Особливу увагу потрібно звернути на правильний вибір основної сфери діяльності, яка визначається з наданого списку. З цією метою в картці є спеціальний підрозділ.

Як поміняти КВЕД в Києві – що для цього потрібно

Заключним етапом після збору, подання та оформлення всієї необхідної документації є отримання спеціальної виписки, яку формує державний реєстратор. Саме цей момент вказує на те, що операція зі зміни КВЕД була проведена успішно, з вмістом всіх передбачених норм законодавства. При цьому варто відзначити, що на даний момент процедура, що передбачає постановку на облік у податковій інспекції та органі статистики, проводиться автоматично. У зв’язку з цим збирати будь-які інші папери немає ніякої необхідності.

Для здійснення процедури реєстрації із зазначенням нових видів діяльності потрібно подати пакет певних документів, заздалегідь підготовлених в установленому порядку:

 • оригінал або нотаріально завірену копію протоколу юридичної особи про зміну КВЕД;
 • заяву встановленої форми
 • довіреність на особу, якій доручено провести процес зміни КВЕД;
 • квитанцію про сплату внесення змін, що подається в оригіналі з обов’язковою присутністю мокрої печатки банку.

Які основні причини для зміни КВЕД?

Самою значущою причиною, що призводить до необхідності зміни коду, є покарання, якщо в реєстрі платників єдиного податку буде відсутній хоча б один з видів діяльності, яку проводить компанія. Своєчасна офіційна фіксація нової форми діяльності організації дає можливість уникнути переведення на загальну систему оподаткування, видалення бізнесмена зі списку законослухняних платників податків, а також оподаткування доходу, який отриманий від незафіксованих послуг, за підвищеною ставкою. Всю цю інформацію можна дізнатись з Податкового Кодексу України. З цього випливає, що всі дії, спрямовані на зміну КВЕД, обов’язково потрібно проводити в суворому дотриманні законодавства. В іншому випадку підприємця очікують великі неприємності, де втрата доходу буде найменшим злом.

Ми радимо передати всю рутинну роботу зі збору та оформлення потрібних документів справжнім професіоналам. Фахівці нашої компанії мають значний практичний досвід успішного проведення подібних процедур. Тому, звертаючись до нас, Ви неодмінно отримаєте професійну консультацію і результативну допомогу в цьому напрямку. Наші співробітники захистять Вас від необхідності стояти в чергах і переживань про оформлення документів. Ми гарантуємо не тільки оперативні консультації, а й реєстрацію змін в Єдиному державному реєстрі, повідомлення про проведену процедуру зміни КВЕД податкової інспекції, органів статистики, пенсійного фонду, фондів соціального страхування. Співпраця з нами – це завжди швидко, зручно, надійно і законно.

Ми допоможемо заощадити Вам час і нерви, оскільки на Ваше прохання типовий порядок роботи по зміні видів діяльності може бути змінений на більш зручний для Вас варіант.