380 44 333 44 13
Наша компанія забезпечує правовий захист кожної фізичної та юридичної особи і надає повний комплекс юридичних послуг в Києві та по всій Україні.

Зміна найменування юридичної особи

Зміна назви підприємства можлива в силу різних причин. Найбільш поширеними серед них є продаж компанії або передача її в інші руки, або ж перепрофілювання компанії. При цьому важливим є той факт, що нова назва не повинна спотворювати уявлення клієнтів про діяльність компанії. Нове найменування організації повинно сприяти розумінню про предмет і цілі її діяльності. Про це необхідно пам'ятати перед перереєстрацією для того, щоб в подальшому не починати цей процес повторно.

Безкоштовна консультація

Зміна назви компанії – досить відповідальний момент в її діяльності. Такі складності безпосередньо пов’язані з тим, що... Читати далі

Порядок дій
1

Підготовка документів.

2

Організація зустрічі у нотаріуса.

3

Внесення змін до ЄДРПОУ.

Перелік документів
 • У разі, якщо засновником є юридична особа:
  Виписка
  – Статут
  – Печатка
  – Протокол, наказ про призначення директора
Ціни
Зміна найменування

По закінченню процедури зміни найменування організації Ви отримаєте повний пакет документів, а саме: рішення, нову редакцію Статуту, Опис державного реєстратора та Виписку.

Дополнительно оплачиваются:
 • підготуємо документи
 • організуємо зустріч у нотаріуса
 • внесемо зміни до ЄДРПОУ
950 грн.
Швидка зміна назви компанії, реєстраційних та статутних документів
Замовити послугу
Контакти

01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, б.25

Форма зворотного зв'язку
Консультації надаються безкоштовно
Про послугу
(⇑)

… при реєстрації ТОВ його первинне найменування було зазначено в Єдиному Державного Реєстрі. Крім того, всі установчі документи, рахунки, дозволи та ліцензії також обов’язково містять такі дані. Будь-яке майно, рухомого і нерухомого характеру, якщо таке є на рахунку компанії, теж піддається переоформленню документів на нього. Саме тому зміна назви організації відноситься суто до компетенції вищого установчого органу, який і виносить остаточне рішення з приводу здійснення цієї дії.

Зміна назви ТОВ: специфіка процесу

Сама процедура по зміні найменування фірми, на перший погляд, характеризується відносною простотою. Однак вона все ж вимагає уваги, відповідальності та послідовності. Саме тому, приступаючи до процедури зміни назви організації, слід приділити велику увагу документам, необхідним для подачі у відповідні органи.

Перейменування підприємства передбачає обов’язкове проведення загальних зборів учасників. На цих зборах офіційно виноситься рішення, і затверджується оновлене ім’я компанії. При цьому подальший процес перереєстрації трохи схожий з першочерговою процедурою фіксування найменування. Крім того, обов’язково проводиться зміна установчих документів, випуск оновлених печаток і штампів та отримання нової Виписки з Державного реєстру та іншої документації. Варто зазначити, що посада директора або інших представників абсолютно не змінюється в процесі проведення цієї процедури.

Зміна назви фірми: у чому суть процедури?

Зміна назви підприємства зобов’язана мати юридичний супровід, оскільки практично кожен етап перереєстрації пов’язаний з деякими труднощами. Для того щоб правильно перереєструвати назву підприємства, необхідно заздалегідь надати реєстратору заяву, рішення учасників (з нотаріально завіреними підписами), нову редакцію статуту (або доповнення до статуту). Після чого потрібно замовити нову печатку і подати заяву встановленого зразка в податкову з відміткою про зміну назви для того, щоб отримати витяг (Витяг) ПДВ або Єдиного податку.

Сама процедура по фіксації оновленої назви компанії починається тільки після того, як всі документи, оформлені належним чином, будуть зібрані в повному комплекті. Як правило, зміна назви фірми передбачає наступні етапи:

 • підготовка необхідної документації;
 • посвідчення нового статуту в нотаріальній конторі;
 • підписання документів;
 • отримання Виписки з ЄДР.

Звертаючись в нашу компанію за допомогою, Ви зареєструєте нове найменування організації в найкоротші терміни. Всі етапи проходження цієї процедури будуть проведені професійно і максимально швидко.

Ви гарантовано позбудетеся черг і біганини по кабінетах державних органів. Завдяки нам протокол і статут організації будуть оформлені відповідно до українського законодавства. При цьому перереєстрація назви буде проведена вчасно і без зайвого клопоту.

Телефонуйте і пишіть нам, ми обов’язково надамо професійну консультацію, що стосується всіх нюансів зміни назви юридичної особи.