380 44 333 44 13
Наша компанія забезпечує правовий захист кожної фізичної та юридичної особи і надає повний комплекс юридичних послуг в Києві та по всій Україні.

Зміна юридичної адреси

В установчих документах при створенні будь-якого підприємства потрібна його юридична адреса. Українським законодавством не визначено окремого поняття юридичної адреси. Воно означає фактичне місцезнаходження компанії і визначає головну передумову для офіційної реєстрації фірми. Проте, в процесі діяльності нерідко виникає необхідність зміни юридичної адреси - при переїзді фірми, розширенні, внесення змін у виробництво тощо.

Безкоштовна консультація

Зміна юридичної адреси обіцяє досить тривалий процес для власників і засновників, оскільки має на увазі внесення певних змін в існуючі установчі документи, а також... Читати далі

Порядок дій
1

Підготовка документів.

2

Організація зустрічі у нотаріуса.

3

Внесення змін до ЄДРПОУ.

Перелік документів
 • У разі, якщо засновником є юридична особа:
  Виписка
  – Статут
  – Печатка
  – Протокол (рішення), наказ про призначення директора
Ціни
Зміна юридичної адреси

По закінченню процедури зміни юридичної адреси Ви отримаєте повний пакет документів, а саме: рішення, нову редакцію Статуту, Опис державного реєстратора та Виписку.

Додатково оплачуються:
 • підготуємо документи
 • організуємо зустріч у нотаріуса
 • внесемо зміни до ЄДРПОУ
950 грн.
Швидка перереєстрація Вашої компанії в будь-якому місці України
Замовити послугу
Контакти

01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, б.25

Форма зворотного зв'язку
Консультації надаються безкоштовно
Про послугу
(⇑)

..строгий регламент дій. Якщо Ви плануєте перереєстрацію юр. адреси, то повинні дуже уважно поставитися до всіх етапів або звернутися по допомогу до фахівців.

Як поміняти юридичну адресу в Україні? Порядок і поради

Насамперед, перед зміною юридичної адреси ТОВ учасникам слід вирішити всі організаційні питання. Необхідно провести загальні збори, на яких піднімається вищезазначене питання і визначається нове місце розташування, де підприємство буде здійснювати свою діяльність. Для таких цілей підходить будь-яке орендоване або придбане нерухоме майно, однак, згідно зі ст. 383 ЦКУ, до переліку допустимих об’єктів не включаються житловий будинок або квартира. В порядку зборів необхідно відразу ж вирішити питання про внесення відповідних змін до статуту.

Приймаючи рішення, слід врахувати, що порядок зміни юридичної адреси встановлює одночасне оновлення свідоцтва про держреєстрацію, а також свідоцтва платника ПДВ, внесення коригувань в банківські рахунки. Хоча це не заборонено законом, фахівці все ж не рекомендують реєструвати підприємство за адресою орендованого приміщення. Процес зміни адреси ТОВ досить клопіткий, і при необхідності терміново змінити «прописку» може принести чимало проблем. Як правило, зміна адреси юридичної особи розумно здійснювати не тільки в межах одного міста, скажімо, Києва, а й в межах району, якщо це можливо (вартість процедури буде дешевше на 20-30%). Інакше процес переоформлення реєстрації ТОВ може істотно ускладнитися і затягнутися на невизначений термін.

Зміна юридичної адреси підприємства в Україні – оперативне, недороге вирішення питання

Починати процедуру зміни юридичної адреси фірми варто з підготовки нового статуту в новій редакції. Можливий і варіант окремого друку змін в передбаченому законом порядку, з нотаріальним посвідченням. Один з цих документів спільно з іншою важливою документацією підприємства і документами, що свідчать про правомірність рішення, подається особисто керівником ТОВ або його довіреними особами до державного органу реєстрації підприємств.
Контролюючий орган постановляє керівнику фірми сплатити держмито. Його розмір можна порівняти з вартістю внесення змін, що вносяться до статуту. Це відправна точка процедури, після якої районна державна адміністрація починає процес реєстрації підприємства за новою адресою. На останньому етапі мається на увазі офіційне оповіщення органів статистики та податкових органів для внесення відповідних змін.

Які потрібні документи для зміни юридичної адреси в Києві?

При зміні юридичної адреси підприємства важлива висока оперативність, як з боку заявника, так і з боку державних органів. Якщо Вам вдасться швидко оформити і зібрати необхідну документацію (на це по закону дається 3 дні) і сплатити мито, то згідно ЗУ «Про державну реєстрацію» зміни в державному реєстрі будуть відображені вже протягом 6 годин. У той же час заявник зобов’язаний звернутися до органів податкової служби не пізніше 10-денного терміну, шляхом подачі заяви з позначкою «Перереєстрація».

Всього для реєстрації зміни юр. адреси необхідно надати наступні документи:

 1. Заповнену заяву про зміну адреси компанії.
 2. Копія виписки або свідоцтва про державну реєстрацію.
 3. Документ, що підтверджує законність прийняття рішення (протокол загальних зборів учасників підприємства з підписами).
 4. Документ, що підтверджує оплату державного мита – копія банківської квитанції, платіжного доручення або виписки з поштового відділення, де здійснювався грошовий переказ.
 5. Установчі документи компанії в старій редакції і в новій редакції (з усіма змінами), а також екземпляри змін у вигляді окремих додатків.
 6. Довідка із Статистики.

Недотримання зазначених термінів може послужити причиною призупинення розгляду документації. Розгляд документів та продовження процесуального регламенту процедури в такому випадку продовжується лише через 15 календарних днів, протягом яких підприємство не може законно здійснювати свою діяльність.

Терміни та вартість адреси юридичної особи в Києві

Як правило, зміна юридичної адреси при уважному ставленні до процесу і своєчасному виконанні встановлених завдань не займає більше 5-10 днів. При цьому перереєстрація юр. адреси в межах одного району проходить швидше – навіть власними зусиллями можна впоратися в 5-денний термін. Якщо ж Ви плануєте перемістити фірму в інший район Києва або взагалі інший населений пункт, то слід довірити процедуру досвідченим юристам, щоб встигнути вкластися у встановлений термін і не мати проблем з контролюючими органами в майбутньому.

Що стосується вартості зміни юридичної адреси, суми можуть незначно коливатися, але зазвичай не перевищують вартості внесення інших змін в реєстраційну документацію, навіть при замовленні послуг в спеціалізованих компаніях.

Вирішенням подібних питань якісно, оперативно і доступно займаються фахівці нашої компанії. Ми зможемо істотно полегшити процес зміни юридичної адреси, пропонуючи цілий перелік супутніх послуг, корисних на кожному етапі зміни юридичної адреси підприємства. Експерти компанії знають, як внести зміни в статутну і реєстраційну документацію без будь-яких турбот для замовника і готові взяти на себе повну відповідальність за результат. Звернувшись до нас, Ви можете продовжити діяльність компанії вже через 1-2 дня з повним офіційним підтвердженням з боку державних органів.