380 44 333 44 13
Наша компанія забезпечує правовий захист кожної фізичної та юридичної особи і надає повний комплекс юридичних послуг в Києві та по всій Україні.

Дозвіл на працевлаштування іноземця

Незважаючи на те, що більшість наших співвітчизників прагне знайти хорошу роботу за кордоном, приплив співробітників з-за кордону в Україну також досить істотний. Щоб залучити інвесторів, а також для налагодження взаємовигідних зв'язків з представниками інших країн в Україні була проведена ще одна реформа.

Безкоштовна консультація

В результаті українське законодавство поповнилось законодавчим актом – «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій».Процедура отримання дозволу в цілому стала... Читати далі

Порядок дій
1

Отримання консультації.

2

Підготовка пакету документів.

4

Отримання рішення про видачу дозволу або продовження.

6

Отримання дозволу на працевлаштування.

7

Подача в центр зайнятості копії трудового договору (контракту).

Перелік документів
 • Заява за формою, встановленою Кабінетом Міністрів України.
 • Копії сторінок паспорта іноземця або особи без громадянства з особистими даними разом з нотаріально завіреним перекладом на українську мову.
 • Кольорова фотографія іноземця або особи без громадянства розміром 3,5 x 4,5 см.
 • Копія проекту трудового договору (контракту) з іноземцем або особою без громадянства, завірена роботодавцем.
Категорія іноземців  Документи
Випускники університетів, що входять до першої сотні у світових рейтингах університетів копія диплома про вищу освіту відповідного університету, визнаного в Україні у встановленому порядку
Іноземні працівники творчих професій нотаріально завірені копії документів, що ідентифікують об’єкт авторського права і / або суміжних прав автора і свідчать про авторство (авторське право)
Відрядженні іноземні працівникикопія договору (контракту), укладеного між українським та іноземним суб’єктами господарювання, яким передбачено застосування праці іноземців та осіб без громадянства, спрямованих іноземним роботодавцем в Україну для виконання певного обсягу робіт (надання послуг)
Внутрішньокорпоративні цесіонарії рішення іноземного суб’єкта господарювання про переведення іноземця або особи без громадянства на роботу в Україні і копія контракту, укладеного між іноземцем або особою без громадянства та іноземним суб’єктом господарювання, про переведення на роботу в Україну з визначенням терміну роботи в Україні
Особи, щодо яких прийнято рішення про оформлення документів для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захистукопії рішення про оформлення документів для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, та довідки про звернення за захистом в Україні
Засновники та / або учасники, і / або бенефіціарів (контролерів) юридичної особи Центр зайнятості самостійно отримує відомості про закінчення формування статутного капіталу товариства на момент подачі заяви про видачу дозволу
Іноземні ІТ-професіонали Центр зайнятості самостійно отримує відомості про наявність у роботодавця зареєстрованого виду діяльності – комп’ютерне програмування
Ціни
ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ

Разом з документами Ви отримаєте професійну консультацію юристів, а також повний супровід процедури отримання дозволу на роботу іноземного громадянина.

Додатково оплачуються:
 • консультація
 • підготовка всіх необхідних документів
 • подача пакету документів в центр зайнятості
 • отримання дозволу
2900 грн.
Отримання дозволу до 7 робочих днів
Замовити послугу
ПРОДОВЖЕННЯ ДОЗВОЛУ

Ви отримаєте консультацію з питань продовження дозволу на роботу іноземного громадянина, також повний супровід процедури до позитивного результату.

Додатково оплачуються:
 • консультація
 • підготовка всіх необхідних документів
 • подача пакету документів в центр зайнятості
 • продовження дозволу
2700 грн.
Продовження дозволу до 3 робочих днів
Замовити послугу
ВНЕСЕННЯ ЗМІН

Беремо на себе підготовку повного пакету документів, подачу їх в центр зайнятості і супровід процедури внесення змін в дозвіл на роботу іноземного громадянина.

Додатково оплачуються:
 • консультація
 • підготовка всіх необхідних документів
 • подача пакету документів в центр зайнятості
 • внесення змін
1000 грн.
Внесемо зміни в уже отриманий дозвіл на роботу для іноземця
Замовити послугу
Контакти

01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, б.25

Форма зворотного зв'язку
Консультації надаються безкоштовно
Про послугу
(⇑)

… простіше і сприяє легалізації іноземців. Розглянемо її особливості.
Особливість полягає в тому, що роботодавцю для прийняття в штат іноземного громадянина потрібен спеціальний дозвіл, яке можна отримати в Державному центрі зайнятості.

Закон передбачає можливість працевлаштування іноземних громадян тільки після отримання дозволу. Однак є винятки, для яких цей документ не передбачений.

Особи, які не потребують дозволу:

 • іноземці з ВНЖ в Україні;
 • іноземці зі статусом біженця або іноземці, що отримали дозвіл на імміграцію в Україну;
 • іноземці, які визнані особами, що потребують додаткового захисту, або яким надано тимчасовий захист в Україні;
 • представники іноземного морського (річкового) флоту та авіакомпаній, які обслуговують такі компанії на території України;
 • працівники, акредитованих в Україні іноземних ЗМІ;
 • спортсмени, артисти і митці для роботи за фахом в Україні;
 • працівники аварійно-рятувальних служб для виконання термінових робіт;
 • працівники зареєстрованих на території України іноземних представництв;
 • священнослужителі, що знаходяться в Україні на запрошення релігійних організацій за погодженням з Департаментом у
 • справах релігій і національностей;
 • іноземці, які прибули в Україну для участі в проектах міжнародної технічної допомоги;
 • іноземні викладачі та наукові діячі, запрошені вищими навчальними закладами.

Іншим іноземним громадянам та особам без громадянства, що прибули в Україну з метою працевлаштування необхідно оформити дозвіл на роботу.

Які документи потрібні для отримання дозволу на роботу?

Найважливішим моментом при реєстрації нового працівника з-за кордону, який бажає працювати в нашій країні, є підбір необхідного пакету документів. Саме від того, наскільки коректно він буде зібраний і як правильно будуть заповнені всі документи, безпосередньо залежить результат всієї виконаної роботи. Оформленням займаються співробітники служби зайнятості. Щоб отримати дозвіл на працевлаштування іноземного громадянина, слід подати заяву, кольорову фотографію 3,5х4,5 см, нотаріально завірену і перекладену на українську мову ксерокопія паспорта, копію трудового договору між роботодавцем і працівником.

Варто відмітити, що в даному випадку наведений основний перелік необхідних документів. Однак в більшості випадків працівники центру зайнятості можуть запросити додатково інші документи. Пояснюється це тим, що при працевлаштуванні іноземних працівників враховується їх певна категорія, від якої і залежить тип і спосіб подачі документації, а також терміни продовження дозвільного документа в подальшому.

Порядок видачі та продовження документа

Всі підготовлені документи подаються до центру надання адміністративних послуг за місцем знаходження об’єкта господарювання, що наймає в штат іноземного громадянина. Документи розглядаються співробітниками центру протягом семи робочих днів, після чого виноситься відповідне рішення з приводу видачі дозвільного документа. Потім роботодавець повинен сплатити передбачену Законом суму за надання йому дозволу. Заповнений бланк самого документа видається тільки після того, як на рахунок центру зайнятості надійде оплата.

Що стосується порядку продовження дозволу, то, як вже було сказано, ця процедура може бути проведена стільки разів, скільки буде потрібно для працівника. Розглядається така заява протягом 3 днів, а оплата за послугу здійснюється не пізніше, ніж через 10 днів після отримання позитивного результату.

Щоб продовжити дозвіл роботодавець подає до центру зайнятості заяву на продовження дозволу на роботу іноземного громадянина, кольорову фотографію 3,5х4,5 см, оригінал дозволу на працевлаштування.

Важливо! Подавати заяву про продовження дозволу необхідно не пізніше ніж за 20 днів до закінчення терміну дії такого дозволу.

На який термін видається дозвіл і скільки це буде коштувати?

Як правило, дозвіл на роботу видається на термін не більше 1 року

Виняток: IT-фахівці, засновники компаній-роботодавців, працівники творчих професій – вони можуть отримати / продовжити дозвіл на роботу до 3 років.

Державне мито за отримання та продовження дозволу:

 • До 6 місяців або їх дія автоматично продовжується на такий термін – два прожиткові мінімуми (4014 грн.);
 • Від 6 місяців до 1 року також при продовженні на такий термін – чотири прожиткові мінімуми (8028 грн.);
 • Від 1 року до 3 років або їх дія автоматично продовжується на такий термін – шість прожиткових мінімумів (12 042 грн.).

Вимоги по заробітній платі

Іноземець може працювати у одного і більше роботодавців, за умови отримання дозволу на роботу на кожну посаду.
винятки:

 • високооплачувані фахівці можуть працювати за сумісництвом без дозволу на роботу;
 • іноземець, у якого є дозвіл на роботу, може тимчасово, не більше 60 днів, замінювати відсутнього працівника.

Одна з основних умов видачі дозволу на роботу – виплата іноземцю певної зарплати, в розмірі не менше ніж:

 • 4173 грн – IT-фахівці, засновники, працівники творчих професій;
 • 20 865 грн – іноземним найманим працівникам в громадських об’єднаннях, благодійні організації та навчальних закладах;
 • 41 730 грн – всі інші наймані співробітники (хоча існують способи обійти цю вимогу).

Що ми пропонуємо?

Юристи нашої компанії мають величезний досвід роботи з отримання дозволів для іноземних громадян. Ви можете довірити нам збір і подачу документів, а також проведення процедури отримання дозвільного документа. З нами, Ви зможете в найкоротші терміни отримати всю потрібну документацію, не витрачаючи при цьому свій час і нерви. Наші фахівці не тільки професійно проконсультують з приводу будь-якого питання, а й дадуть можливість уникнути різних непередбачених обставин в процесі оформлення дозволу.

Звертайтеся в Imperium Lux, і ви зможете істотно полегшити собі життя і своєчасно візьмете на роботу цінного співробітника.