380 44 333 44 13
Наша компанія забезпечує правовий захист кожної фізичної та юридичної особи і надає повний комплекс юридичних послуг в Києві та по всій Україні.

Ліцензія на охоронну діяльність

Якщо врахувати соціальну і економічну ситуацію в нашій країні, то стає цілком очевидним попит на послуги з охоронної діяльності. Погіршення криміногенної ситуації найчастіше призводить до того, що у всіх містах України відкриваються компанії, які можуть забезпечити належний рівень безпеки для майбутніх клієнтів.

Безкоштовна консультація

Послуги з охорони майна і громадян є основною концепцією діяльності охоронної компанії будь-якого типу. Починаючи процес оформлення дозвільного документа на охорону, слід знати... Читати далі

Порядок дій
1

Підготовка документів.

2

Проходження персоналом медкомісії.

3

Подача документів в ліцензуючий орган.

4

Отримання ліцензії.

Перелік документів
 • Статутні документи (виписка, статут, опис).
 • Копії паспортів та ІПН, трудових книжок майбутніх працівників.
 • Копія документа, який підтверджує відповідність кваліфікаційним вимогам, визначеним пунктом 14 постанови Кабінету
 • Міністрів України від 18.11.2015 року №960 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності».
 • Дозволи на табельну зброю, якщо охоронна діяльність передбачає його залучення.
 • Опис документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії в двох примірниках (додаток 3).
Ціни
Ліцензія на охоронну діяльність

Надамо посильну допомогу в швидкому оформленні всієї необхідної документації. Гарантуємо оперативну видачу ліцензії, оформленої в належному вигляді. Весь обсяг роботи ми повністю беремо на себе, позбавляючи Вас від необхідності відвідувати державні установи. При цьому все, що потрібно від нашого замовника – тільки мінімальний пакет документів

 • підготовка повного пакету документів
 • подача документів в ліцензуючий орган
 • отримання ліцензії
від 10 000 грн.
Отримаємо ліцензію в МВС для вашого підприємства
Замовити послугу
Контакти

01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, б.25

Форма зворотного зв'язку
Консультації надаються безкоштовно
Про послугу
(⇑)

… деякі нюанси цих дій. Отримати такий дозвіл має право як приватна особа, так і ТОВ.

Ліцензія на охоронну діяльність в Україні: що вона передбачає?

Перш за все потрібно пам’ятати, що ліцензія на охоронну діяльність видається виключно Міністерством внутрішніх справ України. Згідно тенденцій останніх років, дозвіл реєструється в загальному реєстрі, а сам документ видається тільки на прохання ліцензіата. Відсутність належним чином підготовленого персоналу може бути причиною для відмови в отриманні охоронної ліцензії. Термін дії даного документа необмежений, при цьому мито на нього дорівнює одному прожитковому мінімуму, встановленого українським законодавством – 1 936 гривень.

Якщо здійснення охоронної діяльності передбачає наявність філій компанії, то на кожен об’єкт в такому випадку слід обов’язково оформити копію офіційного дозволу. Саме ліцензування охоронної діяльності передбачає цілий ряд певних переваг. Ви зможете на законних підставах проводити здійснення професійної діяльності. Після отримання ліцензії охорони ліцензіату забезпечується право здійснювати повноправний захист фізичних осіб, в тому числі із застосуванням вогнепальної зброї. Також в сферу діяльності такої організації входить забезпечення пропускного режиму на об’єктах, що охороняються.

Крім цього, ліцензування охоронців передбачає також стеження за порядком під час масових великих заходів в містах. Більш того, ТОВ з ліцензією охорони надається можливість проводити підготовку рекомендацій з питання захисту, а також здійснювати роботи з облаштування та обслуговування засобів охоронної цивілізації.

Ліцензія на охорону: що для цього потрібно

Для отримання дозвільного документа ліцензіату слід надати виписку з держреєстру про підприємницьку діяльність, договір на оренду приміщення, копії паспортів та ІПН, трудових книжок майбутніх працівників, список персоналу, копії їхніх дипломів про освіту і їх досвід роботи. Також вимагається надання дозволу на табельну зброю, якщо охоронна діяльність передбачає його залучення.

Перш, ніж подавати перелічені документи на реєстрацію, необхідно виконати ряд певних вимог, а саме:

 • залучити фахівця з органів МВС, який зміг би керувати напрямком основної роботи;
 • поповнити свій штат мінімум двома охоронцями, які мають свідоцтво про свою кваліфікацію;
 • визначитися, скільки у Вас є часу і фінансів для здійснення реєстрації та отримання ліцензії на охоронну діяльність.

Як швидко отримати дозвіл?

Наша компанія готова надати допомогу у швидкому оформленні всієї необхідної документації. Більш того, ми гарантуємо оперативну видачу ліцензії, оформленої в належному вигляді.

Весь обсяг роботи ми повністю беремо на себе, позбавляючи Вас від необхідності відвідувати державні установи. При цьому все, що потрібно від нашого замовника – тільки мінімальний пакет документів.

Звертайтеся до наших фахівців, і ліцензія на здійснення охоронної діяльності на законних підставах буде Вам гарантована.