380 44 333 44 13
Наша компанія забезпечує правовий захист кожної фізичної та юридичної особи і надає повний комплекс юридичних послуг в Києві та по всій Україні.

Ліцензування господарської діяльності

Ліцензія - це документ, що надається відповідними державними органами, який дозволяє будь-якій компанії функціонувати відповідно до порядку встановленого законодавством. Переважно цей документ видається на визначений або невизначений термін функціонування організації.

Безкоштовна консультація

Ліцензування підприємницької діяльності передбачає видачу, анулювання та переоформлення ліцензій, оформлення їх дублікатів, а так само... Читати далі

Порядок дій
1

Отримання кваліфікованої консультації.

2

Передача необхідної інформації і документів нашим фахівцям.

3

Підготовка юристами пакету документів відповідно до ліцензійних умов.

4

Подача документів в ліцензуючі органи.

5
Перелік документів
 • Статутні документи.
 • Необхідна інформація для оформлення заяви на отримання ліцензії (для кожного виду ліцензії передбачений свій перелік).
 • Довіреність на юриста для подачі документів та отримання ліцензії.
Ціни
Ліцензія на будівельні роботи

Наша компанія допоможе зберегти Вам час, пропонуючи взяти більшу частину зусиль зі збору та оформлення документів на себе. Ми вже досить довго працюємо в цій сфері послуг, тому наші співробітники мають величезний досвід в організації та проведенні багатьох операцій, пов’язаних з ліцензуванням будівельної діяльності.

Детальніше
 • підготовка повного пакету документів
 • подача документів в державний орган
 • швидке і гарантоване отримання ліцензії
Замовити послугу
Ліцензія на торгівлю алкогольними напоями

Уникнути численних проблем Ви зможете за допомогою наших досвідчених юристів. Ми підкажемо, які документи потрібні, допоможемо їх швидко зібрати і забезпечимо якісну перевірку ТОВ з юридичної точки зору.

Детальніше
 • підготовка повного пакету документів
 • подача документів в державний орган
 • швидке і гарантоване отримання ліцензії
Замовити послугу
Ліцензія на роздрібну торгівлю тютюновими виробами

Звертайтеся в нашу компанію, і ми зробимо все залежне від нас для того, щоб ліцензія на тютюнові вироби була отримана Вами швидко і у встановлені терміни.

Детальніше
 • підготовка повного пакету документів
 • подача документів в державний орган
 • швидке і гарантоване отримання ліцензії
Замовити послугу
Ліцензія на туроператорську діяльність

Надаємо вичерпні консультації підприємцям, які хочуть відкрити бізнес в туристичній сфері. Так само допомагаємо зібрати необхідний пакет документів і гарантовано отримати ліцензію на туроператорську діяльність.

Детальніше
 • підготовка повного пакету документів
 • подача документів в державний орган
 • швидке і гарантоване отримання ліцензії
Замовити послугу
Ліцензія на охоронну діяльність

Наша компанія готова надати посильну допомогу в оформленні всієї необхідної документації. Більш того, ми гарантуємо оперативну видачу ліцензії, оформленої в належному вигляді.

Детальніше
 • підготовка повного пакету документів
 • подача документів в орган
 • швидке і гарантоване отримання ліцензії
Замовити послугу
Контакти

01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, б.25

Форма зворотного зв'язку
Консультації надаються безкоштовно
Про послугу
(⇑)

… адміністрування справ, взаємопов’язаних з цим документом. Крім того, такий процес передбачає також і спостереження за коректністю всіх дій і зобов’язань ліцензіата. Найголовнішим документом, що допускає проведення процедури ліцензування, прийнято вважати Закон України «Про ліцензування господарської діяльності» в ньому вказані види підприємницької діяльності, які підлягають видачі дозвільного документа, а також зумовлює порядок оформлення ліцензій. Тут же знаходиться інформація про умови процедури, а також про державні органи, які мають право займатися ліцензуванням.

Ліцензування окремих видів діяльності: порядок оформлення та отримання документа

Система, що займається видачею ліцензій, являє собою особливий орган влади, визначений Кабінетом Міністрів України. Важливі позиції, на яких базується дана процедура, дозволяють забезпечити рівність правових відносин для різних організаційно-правових форм. Безпека для жителів країни, захищеність навколишнього середовища також є основними факторами при проведенні ліцензування підприємницької діяльності. Тому законодавством України передбачений особливий порядок для проведення цього процесу, в тому числі перелік видів господарської діяльності.

Для того, щоб компанія отримала документ, що надає дозвіл на її діяльність, її представник повинен звернутися до особливого державного органу. Для цього має бути заповнена заява певного зразка, яка доповнюється випискою про державну реєстрацію. Будь-яка інша документація, яка не входить до переліку необхідних для початку процесу ліцензування видів діяльності в Україні, не повинна надаватися.

Розгляд всієї документації, яка сприяє видачі ліцензії на діяльність організації, відбувається протягом десяти днів. Даний термін починає відраховуватися з моменту подачі всіх необхідних документів. Повідомлення про результати надсилається заявнику особисто через пошту на протязі триденного терміну.

Варто зазначити, що надання такої інформації можливе не тільки про видачу ліцензії, а й про відмову у видачі. Останній фактор виникає в деяких випадках. Наприклад, якщо заява подана особою, яка не має на це прав. Відмова в прийомі та розгляді також можлива тоді, якщо вся документація або її частина оформлена в неналежному вигляді. Своєчасно усунувши всі чинники, через які було відмовлено в прийнятті документів, заявник може згодом надати їх повторно.

Зустрічаються також і ситуації, коли ліцензіар допускає мотивовану відмову в отриманні ліцензії на діяльність. Досить вагомими причинами для цього є невірні відомості в документах, про що стає відомо в процесі проведення перевірок. За даних умов після відмови заявник теж має право подавати повторно зібрану документацію, але тільки по закінченню терміну у 3 місяці після відмови у ліцензуванні певних видів господарської діяльності. Якщо відмова невмотивована, заявнику надане законне право звернутися з цього питання до суду.

Час функціонування цього документа позначається згідно українського законодавства, але при цьому він не може бути менше трьох років. Робота, що здійснюється за ліцензією, має всі підстави бути реалізованою в усіх регіонах України. Якщо компанія функціонує в рамках декількох філій або підрозділів, то це потрібно відзначити завчасно в наданих документах. Тоді ліцензіар зобов’язаний надати завірені ними ксерокопії ліцензії на діяльність. Оплата за це робиться з розрахунку одного неоподатковуваного мінімуму від доходу громадян. Фінанси надходять до бюджету України.

При цьому особа, яка законним шляхом отримала ліцензію на роботу підприємства, не має права передавати її іншій особі. Якщо вона планує функціонування своєї компанії по завершенню терміну дії дозвільного документа, то вона зобов’язана оформити оновлену ліцензію. Вона надається не раніше кінцевої дати, зазначеної в попередньому документі. Оплата за ліцензію проводиться один раз і тільки після того, як ліцензіаром було прийнято рішення про її видачу.

Крім необхідності продовжувати свою роботу, ключовими чинниками для переоформлення ліцензування діяльності є також зміни в назві юридичної особи або особистих даних фізичної особи, зміна місцезнаходження компанії або місця проживання її засновників, а також зміни, що стосуються виду господарської діяльності. При виникненні необхідності заміни ліцензії, представник компанії повинен зібрати і подати всі документи протягом 10 днів. Новий документ з урахуванням всіх змін буде надано державним органом протягом трьох наступних днів. При цьому нова ліцензія обов’язково має той же термін дії, що і попередня.

Ліцензіат, який в силу різних причин втратив цей дозвільний документ до закінчення його терміну дії, має право отримати дублікат – оновлену копію основної ліцензії. Крім втрати документа, важливою причиною для видачі дубліката є також і пошкодження ліцензії. До моменту випуску дубліката підприємець має право продовжувати свою діяльність на основі довідки про подання заяви на його отримання. При цьому ліцензіар повинен протягом триденного терміну оформити і надати заявнику оновлену версію дозвільного документа.

Ліцензування підприємницької діяльності – яка відповідальність передбачена?

Найпоширенішим покаранням за недотримання норм ліцензування є повна ануляція цього документа. Таким чином державні органи вирішують проблему несумлінного ставлення підприємців до своїх обов’язків.

Основною базою для скасування цього дозвільного документа можна вважати:

 • заяву з проханням про її анулювання;
 • складений повторний акт, який свідчить про порушення передбачених ліцензією умов;
 • смерть фізособи, що представляє суб’єкт підприємницької діяльності, підтверджену свідоцтвом про смерть;
 • відсутність можливості ліцензіата виконати всі умови, що згадуються в документі;
 • при виявленні факту передачі ліцензії іншій особі з метою здійснення господарської діяльності.

Ліцензування господарської діяльності в Україні – доручіть це фахівцям

Наша компанія надає професійну допомогу в оформленні документів для підприємців, в число яких входять і ліцензії. Завдяки нам Ви повністю позбудетесь проблем, пов’язаних з неякісним оформленням пакету документів, і істотно заощадите свій час.

Ми гарантуємо доступні ціни за свої послуги з ліцензування та максимально стислі терміни виконання своїх зобов’язань. Чималий досвід в цьому питанні і високий рівень професіоналізму наших співробітників дозволяє підприємцям своєчасно отримувати потрібний документ.

Якщо Вам цікава наша діяльність або Ви маєте будь-які питання по суті, Ви можете знайти нас за адресою або зв’язатися електронною поштою або по телефону, вказаним на сайті.