380 44 333 44 13
Наша компанія забезпечує правовий захист кожної фізичної та юридичної особи і надає повний комплекс юридичних послуг в Києві та по всій Україні.

Ліцензія на роздрібну торгівлю тютюном

Законна реалізація тютюнової продукції можлива тільки при наявності відповідної ліцензії. Скільки коштує така ліцензія, як правильно вести бізнес з продажу тютюнових виробів - ці та багато інших супутніх питань цікавлять всіх підприємців, які вирішили відкрити власну справу в тютюновому бізнесі.

Безкоштовна консультація

На превеликий жаль, ні досить висока ціна на тютюнові вироби, ні давно і всім відомий згубний вплив на здоров’я людини практично не впливають на купівельні можливості сучасних споживачів. Можливо, саме тому тютюновий бізнес є... Читати далі

Порядок дій
1

Підготовка документів.

2

Реєстрація електронного контрольно-касового апарату.

3

Подача документів в ліцензуючий орган.

4

Гарантоване отримання ліцензії.

Перелік документів
 • Статутні документи (виписка, статут, опис).
 • Копія на договір оренди приміщення.
 • Квитанція про оплату збору.
 • Довіреність, якщо документи подає довірена особа.
Ціни
Ліцензія на роздрібну торгівлю тютюновими виробами

Професійні консультації юристів, швидка підготовка документів, їх бездоганне оформлення і завжди позитивний результат для замовника є відмінною рисою діяльності наших співробітників. Звертайтеся в нашу компанію і ми зробимо все, щоб ліцензія на тютюнові вироби була отримана Вами у стислі терміни.

 • професійна консультація
 • підготовка необхідних документів
 • отримання ліцензії
2500 грн.
Оформимо або продовжимо ліцензію на тютюнові вироби
Замовити послугу
Контакти

01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, б.25

Форма зворотного зв'язку
Консультації надаються безкоштовно
Про послугу
(⇑)

… одним з найпопулярніших на сьогоднішній день серед підприємців. Незаперечна прибутковість і досить великий асортимент тютюнової продукції дають можливість багатьом випробувати свій талант реалізатора на цьому терені.

Окремі нюанси тютюнового бізнесу

Окремі правила торгівлі, запропоновані спеціально для тютюнових виробів, позначені в суворій відповідності до законодавства нашої країни. Саме тому знання всіх нюансів, пов’язаних не тільки з ввезенням або закупівлею продукції, надзвичайно важливо для осіб, які займаються торгівлею тютюну. Гарантія отримання стабільного заробітку на реалізацію тютюнових виробів можлива виключно при грамотному підході до організаційного процесу цієї сфери. Перш ніж починати процедуру оформлення ліцензії на тютюн, майбутньому бізнесменові необхідно заздалегідь визначитися з вибором організаційно-правової форми підприємницької діяльності. Найчастіше ними приймається цілком закономірне рішення відкрити спочатку пункт продажу на ринку. Цей тип діяльності вигідний через економію коштів на персоналі і складських приміщеннях. Однак, разом з тим, продаж продукції здійснюється в невеликому асортименті і обмеженій кількості, які не завжди задовольняють всі запити покупців.

Тютюновий кіоск як вид торговельної діяльності теж надзвичайно популярний серед підприємців-початківців і також вимагає наявності ліцензії на тютюнову продукцію. У цьому випадку прибутковість бізнесу безпосередньо залежить від потоку покупців і різноманітності асортименту. Варто відзначити, що дозвіл на отримання права роздрібної торгівлі тютюном видається терміном на один рік. Кожна точка продажу передбачає наявність окремого дозвільного документа. При цьому потрібно знати, що роздрібна торгівля неодмінно передбачає оснащення приміщення електронно-касовими апаратами або товарно-касовими книгами. Без наявності цих обов’язкових атрибутів торгівлі отримати ліцензію на торгівлю сигаретами буде проблематично.

Більш об’ємним вважається відкриття тютюнового складу. Цей бізнес є більшим і передбачає пошук інвесторів і надійних постачальників, а також вкладення досить великих фінансів в оптові закупівлі. Ліцензія на продаж тютюнових виробів при цьому так само обов’язкова, як і в випадку з роздрібною реалізацією. Вона видається на загальний термін, що обчислюється п’ятьма роками. Притому для її отримання необхідна не тільки наявність матеріально-технічної бази у вигляді самого складського приміщення, а й обладнання для перевірок достовірності марки акцизного збору та всі необхідні сертифікати відповідності. Приміщення обов’язково повинні бути обладнані з урахуванням необхідних норм, передбачених сучасним законодавством.

Компанії, зайняті виробництвом тютюнової продукції, також передбачають свою діяльність тільки після оформлення ліцензії на тютюн. Тривалість її дії – все ті ж п’ять років, але в даному випадку такий документ видається виключно тим організаціям, які забезпечують повний технологічний цикл виготовлення виробів. Крім основної документації, яка збирається для початку процесу ліцензування, тут необхідні атестат виробництва, дозвіл від органів пожежного нагляду, охорони праці та обов’язково довідка про санітарно-технічний стан, яку видає санепідемслужба. Всі документи подаються в одному примірнику, засвідченому належним чином: це може бути нотаріальна копія або копія, завірена органом, який видав документ або органом ліцензування.

Ліцензія на тютюнові вироби в Україні: що для цього потрібно?

Процедура оформлення дозволу на оптовий та роздрібний продаж тютюну, а також виробництва цигарок та інших виробів передбачає застосування Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» від 02.03.2015 № 222-VIII ». Для його отримання підприємець повинен звернутися у Фіскальну службу. Щоб оформити ліцензію, слід подати:

 • Заяву;
 • виписку з ЄДР;
 • копію договору оренди приміщення;
 • квитанцію про сплату послуги;
 • документи, що підтверджують особу заявника;
 • довіреність, якщо подає довірена особа.

Всі зібрані документи надаються особисто або пересилаються поштою. При особистій подачі документації вони ретельно вивчаються і приймаються за описом, в результаті чого належним чином оформляється відповідний перелік. Його копія передається безпосередньо заявнику під його особистий підпис. Абсолютно вся документація надається підшитою до однієї справи. При пересиланні поштою рекомендованим листом список документів, складений для пересилання, вже є офіційним документом для прийняття замовлення.

Вартість ліцензії на сигарети безпосередньо залежить від виду діяльності, яку обрав для себе підприємець.

До основних особливостей торгівлі тютюнових виробів відносять:

 • Стягування плати за ліцензію за кожен окремий касовий апарат, який буде зазначений безпосередньо в самому документі, і за кожне окреме місце для торгівлі.
 • Диференціація суми плати в залежності від деяких факторів, куди входять відстань до міст обласного значення та обсягу площі торгових залів.
 • Можливість внесення оплати щоквартально, яка зараховується до місцевого бюджету.
 • Обов’язкова реєстрація ліцензії на продаж тютюнових виробів у фіскальній службі, а для сільської місцевості – в органах місцевого самоврядування.

Як отримати ліцензію на продаж сигарет?

Вирішити всі проблеми, пов’язані з цим питанням, допоможе наша компанія. Кожен клієнт, який звернувся до нас за підтримкою, отримає кваліфіковану допомогу в оформленні всієї необхідної документації. Досвідчені фахівці, що працюють у нас, надають весь спектр послуг по отриманню ліцензій на тютюнові вироби, як для початківця, так і для досвідченого бізнесмена.

Своєчасні професійні консультації юристів, надзвичайно швидка подача документів, їх бездоганне оформлення і завжди позитивний результат для замовника є відмінною рисою діяльності наших співробітників.

Звертайтеся в нашу компанію, і ми зробимо все залежне від нас для того, щоб ліцензія на тютюн була отримана Вами швидко і в стислі терміни.